Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
322 137 zł
Umowa zawarta
30 października 2024
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 272 400 zł – 392 144 złodrzucone: 1
Wybrano ofertę droższą o 18% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Najem ekspresów ciśnieniowych do kawy, znak postępowania: ZP-DA-94/24

Zamawiający Urząd Dozoru Technicznego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Najem ekspresów ciśnieniowych do kawy, znak postępowania: ZP-DA-94/24”, wybierając ofertę wykonawcy FLINT Sp. z o.o. Wartość umowy: 322 137 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Urząd Dozoru TechnicznegoWarszawa, Mazowieckieopublikowano 31 października 2024
Wartość umowy
322 137 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FLINT Sp. z o.o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 322 137,00 zł (umowę zawarto 30 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 272 399,72 zł do 392 143,68 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail