Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa produktów leczniczych, płynów infuzyjnych, środków specjalnego przeznaczenia dietetyczn, leków recepturowych, wyrobów medycznych do diagnost. dla Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu Sp. z o.o.

Zamawiający Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Sp. z o.o. (Zabrze, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa produktów leczniczych, płynów infuzyjnych, środków specjalnego przeznaczenia…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Sp. z o.o.Zabrze, Śląskieopublikowano 31 października 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 211 951 zł
Konkurencyjność
~5,5 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL SPECJALISTYCZNY W ZABRZU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.2.)Oddział zamawiającego

Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 272735162

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Marii Curie-Skłodowskiej 10

1.4.2.)Miejscowość

Zabrze

1.4.3.)Kod pocztowy

41-800

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.4.7.)Numer telefonu

+48323732346

1.4.8.)Numer faksu

+48323732308

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

kierownik.zamowienia@klinika-zabrze.med.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.klinika-zabrze.med.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-911c264d-380b-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00574288

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-10-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/S 182-514254

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa produktów leczniczych, płynów infuzyjnych, środków specjalnego przeznaczenia dietetyczn, leków recepturowych, wyrobów medycznych do diagnost. dla Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu Sp. z o.o.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 7 Żelazo w inj stosowane u pacjentów z niewydolnością serca.
Warunki wymagane od Wykonawców - Wykonawcy składający ofertę w postępowaniu oświadczają, że zobowiązują się do przestrzegania poniższych wymagań:
1)Zaoferują produkty lecznicze, które spełniają wymagania określone w Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tj. Dz. U. z 2021 poz. 1977 ze zm.), zgodne z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w Formularzach asortymentowo-cenowych (Pakiety 1-8) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawnymi w tym zakresie.
2)Wykonawca posiada dokumenty potwierdzające, że produkty wymienione w załączniku nr 3 do SWZ są zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych zgodnie z wymaganiami Ustawy z dnia 06.09.2001r. Prawo Farmaceutyczne (t.j. Dz. U. z 2021 poz. 1977 ze zm.).
3) Zapewnią na swój koszt i ryzyko transport produktu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. Transport wszystkich produktów leczniczych odbywał się będzie zgodnie z wymogami przewidzianymi w aktualnych dokumentach potwierdzających dopuszczenie przedmiotu zamówienia do obrotu i używania zgodnie z Ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tj. Dz. U. z 2021 poz. 1977 ze zm.).
4) Zaoferują produkty z datą ważności co najmniej 12 mies. od daty dostawy.
5) Zaoferują termin płatności 30 dni od dnia dostarczenia Zamawiającemu prawidłowo wystawionej faktury VAT.
6) Podpiszą umowę, której wzór stanowi załącznik nr 4 do SWZ.
7) Zaoferują maksymalny czas realizacji zamówień „cito”: 12 godzin, a w normalnym trybie do 48 godzin od złożenia zamówienia, bez względu na wartość złożonego zamówienia.
8) Zamawiający wymaga zaoferowania produktu o najwyższych na rynku parametrach tzn. że zaoferowanie zarejestrowanego leku ma pierwszeństwo przed wyrobem medycznym, a wyrób medyczny przed kosmetykiem/suplementem diety - dotyczy wszystkich Pakietów.
9) Zamawiający dopuszcza zamianę postaci produktu leczniczego w grupie: tabletki/tabletki drażowane/tabletki powlekane/kapsułki, ampułki szklane na plastikowe, oraz ampułki na fiolki. W każdym innym przypadku Zamawiający nie dopuszcza zamiany postaci leku bez każdorazowego zapytania i akceptacji przez Zamawiającego.
10) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca nie zmieniał wielkości opakowań określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 3 do SWZ) bez uprzedniej pisemnej akceptacji przez Zamawiającego zapytania Wykonawcy, ze wskazaniem nr Pakietu i pozycji, nazwy produktu i uzasadnienia zamiany.
11) Cena leku w przypadku leku objętego ceną urzędową w ciągu całego okresu trwania umowy musi być zgodna z aktualną ceną urzędową danego leku na dzień realizacji zamówienia. W przypadku leków refundowanych ich ceny spełniają wytyczne określone w art. 9 ust. 1 i ust. 2 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz.U. Nr 122, poz. 696 z późn. zm.).
Pozostałe wymagania zgodnie z Rozdziałem III SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

24322510-5 - Alkohol etylowy

33141540-7 - Albumina

33141550-0 - Heparyna

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

33622100-7 - Produkty lecznicze do terapii serca

33630000-5 - Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego

33631000-2 - Produkty lecznicze dla dermatologii

33631400-6 - Antybiotyki i środki chemoterapeutyczne do użytku dermatologicznego

33650000-1 - Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne

33651600-4 - Szczepionki

33651680-8 - Szczepionki przeciwko zapaleniu wątroby typu B

33652000-5 - Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne

33652300-8 - Środki immunosupresyjne

33661100-2 - Środki znieczulające

33661200-3 - Środki przeciwbólowe

33661500-6 - Neuroleptyki

33661600-7 - Neuroanaleptyki

33670000-7 - Środki lecznicze dla układu oddechowego

33674000-5 - Preparaty przciwkaszlowe i przeciwko przeziębieniom

33675000-2 - Preparaty antyhistaminowe do uzytku ogólnoustrojowego

33690000-3 - Różne produkty lecznicze

33691100-1 - Środki przeciwko pierwotniakom

33691200-2 - Środki przeciwko robakom

33692000-7 - Roztwory lecznicze

33692100-8 - Roztwory do wstrzykiwania

33692300-0 - Roztwory do perfuzji

33692500-2 - Płyny dożylne

33692510-5 - Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego

33692700-4 - Roztwory glukozy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ASCLEPIOS S.A.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

648-10-08-230

4.3.3.)Ulica

ul. Hubska 44

4.3.4.)Miejscowość

Wrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

50-502

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

82500,12 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/S 007-016943

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-10-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

82500,07 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 211 951 zł
Próbka: 260 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
464 550 zł9 425 859 zł
Rozstęp międzykwartylowy
8 961 309 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
464 550 zł
Mediana
2 211 951 zł
Górny kwartyl
9 425 859 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zabrze.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.