ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym

Zamawiający Wojewódzki Urząd Pracy (Katowice, Śląskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym”. Termin składania ofert minął 14 listopada 2024, 10:00. Planowany budżet: 678 896 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Wojewódzki Urząd PracyKatowice, Śląskieopublikowano 30 października 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
678 896 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
14 listopada 2024, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,2 oferta
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Godziny odbioru przesyłek30%Kryterium społeczne (zatrudnienie do realizacji zamówienia osoby z niepełnosprawnościami)10%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    30 października 2024

    Termin ofert: 14 listopada 2024 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    28 listopada 2024

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, godziny odbioru przesyłek 30%, Kryterium społeczne (zatrudnienie do realizacji zamówienia osoby z niepełnosprawnościami) 10%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 678 895,89 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail