Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: 3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wartość umowy
67 280 zł
Umowa zawarta
9 października 2024
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 67 280 zł – 89 946 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Morcinkowy Skwer Marzeń - Osiedlowe Pergole.

Zamawiający Miasto Jastrzębie-Zdrój (Jastrzębie-Zdrój, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Morcinkowy Skwer Marzeń - Osiedlowe Pergole”, wybierając ofertę wykonawcy SC COMFORT Sara Kowalczyk. Wartość umowy: 67 280 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Miasto Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-Zdrój, Śląskieopublikowano 30 października 2024
Wartość umowy
67 280 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: SC COMFORT Sara Kowalczyk (Częstochowa), wspólnie z: 3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 67 280,00 zł (umowę zawarto 9 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 67 280,00 zł do 89 946,30 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Jastrzębie-Zdrój

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276255358

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Józefa Piłsudskiego 60

1.5.2.)Miejscowość

Jastrzębie-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

44-335

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@um.jastrzebie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Morcinkowy Skwer Marzeń - Osiedlowe Pergole.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d53b842b-1b4d-4ec9-9155-a317a6e22517

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00570421

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00030606/25/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Morcinkowy Skwer Marzeń - Osiedlowe Pergole

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00475923

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.68.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

57969,86 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu zielonego i obejmuje dostawę i montaż ławko-huśtawki z pergolą oraz dostawę i ułożenie nawierzchni z kostki brukowej pod ww. obiektem. Dodatkowo zamówienie obejmuje dostawę i montaż tablicy regulaminowej.
2. Inwestycja winna być zrealizowana zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz dołączoną dokumentacją techniczną pt.: „Projekt budowlany budowy Morcinkowego Skweru Marzeń – Osiedlowe Pergole”, obejmującą:
• dokumentację projektową,
• dokumentację wykonawczą,
• specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót (STWiOR)
oraz zgodnie z przepisami prawa budowlanego, wiedzą techniczną i obowiązującymi normami.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ:

(Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.) Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji technicznej)

4.5.3.)Główny kod CPV

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

67280,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

89946,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

67280,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
SC COMFORT Sara Kowalczyk

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 382448300

7.3.3)Ulica

ul. Michałowskiego 12/41

7.3.4)Miejscowość

Częstochowa

7.3.5)Kod pocztowy

42-224

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

67280,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Jastrzębie-Zdrój prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jastrzębie-Zdrój.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 67 280 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 43325000-7 (Wyposażenie parków i placów zabaw). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SC COMFORT Sara Kowalczyk (Częstochowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.