Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
850 419 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja wybranych odcinków dróg gminnych znajdujących się w wymienionych poniżej miejscowościach. Zamówienie zostało podzielone na części: Część 1: Modernizacja dróg gminnych w miejscowości: Miękoszynek-P
    Wartość umowy
    475 032 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 21. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja wybranych odcinków dróg gminnych znajdujących się w wymienionych poniżej miejscowościach. Zamówienie zostało podzielone na części: Część 2: Modernizacja dróg gminnych w miejscowości: Cieksyn - Now
    Wartość umowy
    375 387 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 2 części)
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja wybranych odcinków dróg gminnych

Zamawiający Gmina Nasielsk (Nasielsk, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja wybranych odcinków dróg gminnych”, wybierając ofertę wykonawcy Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 850 419 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Gmina NasielskNasielsk, Mazowieckie (powiat Nowodworski →)opublikowano 28 października 2024
Łączna wartość umów
850 419 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 października 2024

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o. (część 1); spółką pod nazwą Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 850 419,18 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA NASIELSK

1.3.)Oddział zamawiającego

Wydział Inwestycji, Zamówień Publicznych i Programów Strukturalnych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130377899

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Elektronowa 3

1.5.2.)Miejscowość

Nasielsk

1.5.3.)Kod pocztowy

05-190

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@nasielsk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nasielsk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/981086

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja wybranych odcinków dróg gminnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c4e5dea2-48c9-45ad-9d2e-8e5b61869ba0

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00566097

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00080316/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Modernizacja wybranych odcinków dróg gminnych - 2024

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP.271.22.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest modernizacja wybranych odcinków dróg gminnych znajdujących się w wymienionych poniżej miejscowościach. Zamówienie zostało podzielone na części

Część 1: Modernizacja dróg gminnych w miejscowości: Miękoszynek-Psucin, Paulinowo, Ul. Złota w Nowych Pieścirogach

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.5.)Wartość części

475032,13 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest modernizacja wybranych odcinków dróg gminnych znajdujących się w wymienionych poniżej miejscowościach. Zamówienie zostało podzielone na części

Część 2: Modernizacja dróg gminnych w miejscowości: Cieksyn - Nowosiółki, Mogowo-Budy Siennickie

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.5.)Wartość części

375387,05 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

475032,13 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1238027,54 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

475032,13 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5213765278

7.3.3)Ulica

ul. Zygmunta Modzelewskiego 35/42

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-679

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

475032,13 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

375387,05 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1279170,48 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

375387,05 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

spółką pod nazwą Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5213765278

7.3.3)Ulica

ul. Zygmunta Modzelewskiego 35/42

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-679

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

375387,05 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Sekcja 14

Informacje dodatkowe

Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy nr 2024/BZP 00499434


nr ogłoszenia powinien być nadawany automatycznie przez system, jednak pomimo wielu prób, system nr nie nadawał, a to uniemożliwiało publikację ogłoszenia. Zamawiający zaznaczył zatem w formularzu aktywnym, że Zamówienie NIE było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy, prostując tą informację w sposób powyższy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
788 292 zł
Próbka: 192 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 802 zł1 597 243 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 268 442 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 802 zł
Mediana
788 292 zł
Górny kwartyl
1 597 243 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Nasielsk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nasielsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 850 419 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.