Usługi odbioru i transportu odpadów z Zakładu Karnego w Pińczowie
Zamawiający Zakład Karny w Pińczowie (Pińczów, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługi odbioru i transportu odpadów z Zakładu Karnego w Pińczowie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 660 176 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=380, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
05 marca 2024
Termin ofert: 13 marca 2024 08:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 kwietnia 2024
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
26 października 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZAKŁAD KARNY W PIŃCZOWIE |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Zakład Karny |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000320816 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 3 maja 34 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Pińczów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 28-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zk_pinczow@sw.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | zkpinczow.bip.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-c7580981-dae7-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00565310 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-10-26 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00232204 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Usługi odbioru i transportu odpadów z Zakładu Karnego w Pińczowie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest odbiór i wywóz odpadów komunalnych niesegregowanych, zgniatanych z Zakładu Karnego w Pińczowie w okresie od 01.04.2024 r. przez okres 6 miesięcy. Szacunkowa ilość odpadów w okresie obowiązywania umowy wyniesie około: 350 m³. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-03-27 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2024-04-01 do 2024-09-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ID Trans Ireneusz Łabędzki |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 9591641237 |
| 4.3.3.) | Ulica | Bobrza 10a |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Miedziana Góra |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 26-085 |
| 4.3.6.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 64015,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00302996/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-09-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 59551,62 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.