Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

ROBOTA BUDOWLANA – REMONT POKRYCIA DACHOWEGO BUDYNKU NR 6 W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM W GOŁDAPI.

Zamawiający 24 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Giżycko, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ROBOTA BUDOWLANA – REMONT POKRYCIA DACHOWEGO BUDYNKU NR 6 W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM W…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 24 Wojskowy Oddział GospodarczyGiżycko, Warmińsko-Mazurskie (powiat Giżycki →)opublikowano 24 października 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

24 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.2.)Oddział zamawiającego

24 WOG

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 280602118

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Nowowiejska 20

1.4.2.)Miejscowość

Giżycko

1.4.3.)Kod pocztowy

11-500

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

24wog.zam@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://24wog.wp.mil.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Wojskowa Jednostka Budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4e8b3341-249f-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00562590

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-10-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00356146

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

ROBOTA BUDOWLANA – REMONT POKRYCIA DACHOWEGO BUDYNKU NR 6 W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM W GOŁDAPI.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

REMONT POKRYCIA DACHOWEGO BUDYNKU NR 6 W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM W GOŁDAPI

• Charakterystyka budynku nr 6

Budynek niepodpiwniczony, parterowy. Konstrukcja ścian murowana. Dach –konstrukcja stalowa, pokryty styropapą. Obiekt wyposażony w instalację elektryczną, odgromową, wodociągową, kanalizacyjną i wentylacyjną.

OGÓLNY zakres robót do wykonania:

(dokładny zakres prac podany jest w PRZEDMIARZE ROBÓT)

1. Roboty budowlane - pokrycie dachowe

1.1 Wykonanie rusztu drewnianego pod montaż blachy na wrąbek stojący,
1.2 Montaż membrany dachowej,
1.3 Montaż pokrycia dachowego zgodnie z technologią wykonania robót,
1.4 Wykonanie obróbek,
1.5 Montaż punktów asekuracyjnych do komunikacji dachowej,
1.6 Demontaż i ponowny montaż instalacji odgromowej,
1.7 W razie potrzeby demontaż i ponowny montaż orynnowania,
1.8 Pomiary instalacji odgromowej.
1.9 Roboty wewnątrz budynku.
1.10 Odbicie luźnych tynków – sufit,
1.11 Ponowne tynkowanie i szpachlowanie,
1.12 Malowanie tynków wewnętrznych,
1.13 Wymiana opraw w ilości 28 sztuk – oprawy muszą być przystosowane do montażu w halach sportowych, oprawy muszą spełniać wymogi dla tego typu obiektów,
1.14 Wykonanie badania natężenia światła,
1.15 Wykonanie inwentaryzacji całości robót.
Szczegóły w SWZ i jej dokumentach.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-09-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Adach Usługi Budowlane Adam Mikielski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8471158029

4.3.3.)Ulica

Kośmidry 35B

4.3.4.)Miejscowość

Gołdap

4.3.5.)Kod pocztowy

19-500

4.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

397752,58 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00417398/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

397752,58 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

24 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Giżycko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.