Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
127 859 zł
Umowa zawarta
14 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 14 sierpnia 2026 do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 127 859 zł – 332 100 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA PAKIETÓW BATERII AKUMULATOROWYCH

Zamawiający 24 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Giżycko, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA PAKIETÓW BATERII AKUMULATOROWYCH”, wybierając ofertę wykonawcy SEDAN PAWŁOW S.J. Wartość umowy: 127 859 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
127 859 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SEDAN PAWŁOW S.J (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 127 858,50 zł (umowę zawarto 14 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 127 858,50 zł do 332 100,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 14 sierpnia 2026 r. do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail