Modernizacja dr dojazdowej do gruntów rolnych w gminie Skrzyszów-dr dojazdowa: dr gminna nr 200571K nr dz. 389/19, 344/7, 389/20, 393/2, 389/10, 389/11, 389/12, 389/13, 389/14 w m. Ładna o dł. 317mb
Zamawiający Gmina Skrzyszów (Skrzyszów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja dr dojazdowej do gruntów rolnych w gminie Skrzyszów-dr dojazdowa: dr gminna…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 379 787 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7273, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
09 sierpnia 2024
Termin ofert: 26 sierpnia 2024 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
18 września 2024
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
24 października 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA SKRZYSZÓW |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 851660861 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 642 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Skrzyszów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 33-156 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL217 - Tarnowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | inwestycje@ug.skrzyszow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.malopolska.pl/ugskrzyszow |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-c145a17b-81b7-459f-a778-e30af044e00e |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00562479 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-10-24 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00453218 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Modernizacja dr dojazdowej do gruntów rolnych w gminie Skrzyszów-dr dojazdowa: dr gminna nr 200571K nr dz. 389/19, 344/7, 389/20, 393/2, 389/10, 389/11, 389/12, 389/13, 389/14 w m. Ładna o dł. 317mb |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w gminie Skrzyszów - droga dojazdowa | droga gminna nr 200571K nr działki 389/19, 344/7, 389/20, 393/2, 389/10, 389/11, 389/12, 389/13, 389/14 w miejscowości Ładna o długości 317 mb”. 2. Na realizację niniejszego zadania gmina otrzymała dofinansowanie na modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych ze środków budżetu Województwa Małopolskiego związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w przedmiarze robót (załącznik nr 8 do SWZ) oraz zgłoszeniu robót budowlanych (załącznik nr 9 do SWZ). 4. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia obsługi geodezyjnej, w tym w szczególności wytyczenia i inwentaryzacji zaklauzulowanej przez Wydział Geodezji Starostwa Powiatowego w Tarnowie. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania 45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-09-17 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 14 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ROAD SYSTEMS S.C. JACEK NIEDOJADŁO |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 9930637452 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Skrzyszów 15 |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 33-156 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 205000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00504615/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-10-01 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 205000,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.