Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
794 191 zł
Umowa zawarta
30 września 2024
Okres realizacji
do 20 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Oferowana gwarancja20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wymiana okien w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Michała Drzymały w Brzostowie

Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Michała Drzymały w Brzostowie (Brzostowo, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wymiana okien w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Michała Drzymały w…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Remontowo- budowlane "AGAD" Sp z o.o. Cena wybranej oferty: 794 191 zł. Złożono 2 oferty.

Cena wybranej oferty
794 191 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 sierpnia 2024

    Termin ofert: 16 września 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 października 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Remontowo- budowlane "AGAD" Sp z o.o. (Toruń), średnia firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 794 191,35 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail