Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
109 470 zł
Umowa zawarta
22 października 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 109 470 zł – 230 000 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób przewidzianych do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

PEŁNIENIE FUNKCJI INSPEKTORA NADZORU INWESTORSKSIEGO

Zamawiający Gmina Łańcut (Łańcut, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „PEŁNIENIE FUNKCJI INSPEKTORA NADZORU INWESTORSKSIEGO”, wybierając ofertę wykonawcy FP PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 109 470 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina ŁańcutŁańcut, Podkarpackie (powiat Łańcucki →)opublikowano 23 października 2024
Wartość umowy
109 470 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 września 2024

    Termin ofert: 19 września 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 października 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FP PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Dębica), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 109 470,00 zł (umowę zawarto 22 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 109 470,00 zł do 230 000,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ŁAŃCUT

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690581790

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Adama Mickiewicza 2A

1.5.2.)Miejscowość

Łańcut

1.5.3.)Kod pocztowy

37-100

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

17 225 22 64

1.5.8.)Numer faksu

17 225 65 36

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@gminalancut.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminalancut.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7356d5be-1db0-4636-a462-548e89b7a885

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

PEŁNIENIE FUNKCJI INSPEKTORA NADZORU INWESTORSKSIEGO

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7356d5be-1db0-4636-a462-548e89b7a885

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00559053

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00493805

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZP.271.32.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

328080,53 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PEŁNIENIE FUNKCJI INSPEKTORA NADZORU INWESTORSKIEGO na zadaniach:
Zadanie 1. MODERNIZACJA DRÓG NA TERENIE GMINY ŁAŃCUT
INWESTYCJA: Budowa publicznej drogi gminnej ,,Kamionka’’ w miejscowości Kraczkowa.
Zadanie 2. PRZEBUDOWA DRÓG NA TERENIE GMINY ŁAŃCUT
ZAKRES INWESTYCJI SKŁADA SIĘ Z ZAMÓWIENIA PODSTAWOWEGO (31 dróg) ORAZ Z ZAMÓWIENIA OBJĘTEGO PRAWEM OPCJI (1 droga).
Szczegóły opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

109470,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

230000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

109470,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FP PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8722401652

7.3.3)Ulica

Piłsudskiego 24/29

7.3.4)Miejscowość

Dębica

7.3.5)Kod pocztowy

39-200

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

109470,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
184 750 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
49 927 zł371 889 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 963 zł
Źródło próbki
CPV 71520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
49 927 zł
Mediana
184 750 zł
Górny kwartyl
371 889 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Łańcut prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łańcut.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 109 470 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FP PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Dębica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.