Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa sprzętu, informatycznego dla SP Banino – pracownia informatyczna

Zamawiający Szkoła Podstawowa im. Ks. Prałata Józefa Bigusa w Baninie (Banino, Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa sprzętu, informatycznego dla SP Banino – pracownia informatyczna”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 402 544 zł
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Zmiana ogłoszeniaBieżące

    22 października 2024

Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. PRAŁATA JÓZEFA BIGUSA W BANINIE

1.2.)Oddział zamawiającego

Szkoła Podstawowa w Baninie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 190390120

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Tuchomska 15

1.4.2.)Miejscowość

Banino

1.4.3.)Kod pocztowy

80-297

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@spbanino.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

spbanino.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Szkoła podstawowa

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00558751

2.2.)Data ogłoszenia

2024-10-22

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2024/BZP 00548202

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2024-10-24 09:00 Po zmianie: 2024-10-29 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2024-10-24 09:10 Po zmianie: 2024-10-29 09:10

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2024-11-22 Po zmianie: 2024-11-27

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
402 544 zł
Próbka: 130 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
146 932 zł1 055 710 zł
Rozstęp międzykwartylowy
908 778 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
146 932 zł
Mediana
402 544 zł
Górny kwartyl
1 055 710 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa im. Ks. Prałata Józefa Bigusa w Baninie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Banino.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.