Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Roboty budowlane w zakresie: Remont budynku nr 1 w kompleksie wojskowym przy ul. 1-go Maja w Woli Uhruskiej.

Zamawiający 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu (Zamość, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Roboty budowlane w zakresie: Remont budynku nr 1 w kompleksie wojskowym przy ul. 1-go…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w ZamościuZamość, Lubelskieopublikowano 21 października 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 299 916 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 061402337

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Wojska Polskiego 2F

1.4.2.)Miejscowość

Zamość

1.4.3.)Kod pocztowy

22-400

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.7.)Numer telefonu

261181536

1.4.8.)Numer faksu

261181607

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

32wog.zampub@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.32wog.wp.mil.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Wojskowa Jednostka Budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a8728e3f-27dd-11ef-a458-c2a7c3d67e03

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00555252

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-10-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00362140

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Roboty budowlane w zakresie: Remont budynku nr 1 w kompleksie wojskowym przy ul. 1-go Maja w Woli Uhruskiej.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są: roboty budowlane w zakresie: Remont budynku nr 1 w kompleksie wojskowym przy ul. 1-go Maja w Woli Uhruskiej. Nr sprawy ZP/TP/23/2024.
Zakres robót:
Roboty rozbiórkowe:
- demontaż instalacji elektrycznej, sanitarnej, grzewczej
- wyburzenie ścianek działowych i kominów wentylacyjnych;
- demontaż stolarki okienno-drzwiowej;
- demontaż podokienników wewnętrznych i zewnętrznych;
- skucie tynków wewnętrznych i istniejącej glazury;
- wykucie otworów w ścianach pod okna i drzwi;
- skucie podłóg i istniejącej terakoty;
- demontaż pokrycia dachowego, obróbek blacharskich, rynien, rur spustowych;
- skucie tynków zewnętrznych;
- demontaż furtki wejściowej;
- rozbiórka opaski i chodników przy budynku;
- rozbiórka zbiornika przy budynku;
- rozbiórka utwardzeń placu i fundamentów na trasach prowadzonych przyłączy wodnych, kanalizacyjnych i elektrycznych.
Roboty ogólnobudowlane zewnętrzne:
- zabezpieczenie terenu budowy
- odkopanie, osuszenie, odczyszczenie, wyrównanie fundamentów;
- wykonanie izolacji
- prace murowe i tynkarskie;
- osadzanie nadproży prefabrykowanych;
- montaż stolarki drzwiowej i okiennej;
- montaż krat;
- montaż podokienników;
- wykonanie wylewek betonowych po otworach kominowych;
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowej i termicznej dachu;
- wykonanie pokrycia dachowego z papy termozgrzewalnej;
- montaż wywiewek wentylacyjnych i kanalizacyjnych na dachu;
- montaż konstrukcji i pokrycia dachowego istniejącego zadaszenia nad wejściem głównym;
- wykonanie obróbek blacharskich;
- montaż rynien i rur spustowych;
- wykonanie przyłącza elektrycznego, przyłącza wodnego, przyłącza kanalizacji sanitarnej;
- wykonanie instalacji odgromowej, oświetlenia zewnętrznego budynku,
- wykonanie pomiarów, prób i sprawdzeń;
- wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej;
- odtworzenie zdemontowanych utwardzeń i dróg;
- porządkowanie terenu w obszarze prowadzonych prac.
Roboty ogólnobudowlane wewnętrzne:
- wykonanie posadzek w budynku
- wykonanie dozbrojeń, wzmocnień w miejscach przewidzianych na ścianki działowe;
- prace murowe;
- montaż nadproży na ściankach działowych;
- oczyszczenie i odgrzybianie sufitów;
- otynkowanie ścian wewnętrznych;
- wykonanie sufitów podwieszanych kasetonowych we wszystkich pomieszczeniach;
- montaż podokienników wewnętrznych;
- montaż stolarki drzwiowej wewnętrznej;
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowych;
- ułożenie gresu technicznego
- gruntowanie i malowanie ścian;
- układanie przewodów elektrycznych w korytkach natynkowych;
- montaż gniazd, włączników, opraw oświetleniowych itp. elementów elektrycznych;
- dostawa i montaż olejowych grzejników elektrycznych;
- wykonanie instalacji kanalizacyjnych;
- wykonanie instalacji wodnych;
- wykonanie instalacji wentylacji grawitacyjnej wspomaganej wentylatorami osiowymi;
- wykonanie pomiarów elektrycznych;
- wykonanie dezynfekcji i próby szczelności instalacji wodnych;
- wykonanie próby szczelności i drożności instalacji kanalizacyjnej;
- sprawdzenie drożności kanałów wentylacyjnych;
- prace porządkowe.
SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OKREŚLAJĄ:
1) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) – branża elektryczna, branża ogólnobudowlana i branża sanitarna - spakowana w programie *zip 7 – stanowiąca Załącznik nr 1 do SWZ;
2) Przedmiar robót – stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ;

3.9.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ABART Szymon Budzyński

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5632245052

4.3.3.)Ulica

Ceramiczna 20E

4.3.4.)Miejscowość

Chełm

4.3.5.)Kod pocztowy

22-100

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

498700,23 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00430615/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-10-09

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

498700,23 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
299 916 zł
Próbka: 143 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 111 zł587 635 zł
Rozstęp międzykwartylowy
392 524 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 111 zł
Mediana
299 916 zł
Górny kwartyl
587 635 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zamość.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.