Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
498 700 zł
Umowa zawarta
22 lipca 2024
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 498 700 zł – 767 968 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Gwarancja20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Roboty budowlane w zakresie: Remont budynku nr 1 w kompleksie wojskowym przy ul. 1-go Maja w Woli Uhruskiej.

Zamawiający 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu (Zamość, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Roboty budowlane w zakresie: Remont budynku nr 1 w kompleksie wojskowym przy ul. 1-go…”, wybierając ofertę wykonawcy ABART Szymon Budzyński. Wartość umowy: 498 700 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w ZamościuZamość, Lubelskieopublikowano 25 lipca 2024
Wartość umowy
498 700 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ABART Szymon Budzyński (Chełm), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 498 700,23 zł (umowę zawarto 22 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 498 700,23 zł do 767 967,72 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 061402337

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wojska Polskiego 2F

1.5.2.)Miejscowość

Zamość

1.5.3.)Kod pocztowy

22-400

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.)Numer telefonu

261181536

1.5.8.)Numer faksu

261181607

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

32wog.zampub@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.32wog.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/32wog

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Wojskowa Jednostka Budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Roboty budowlane w zakresie: Remont budynku nr 1 w kompleksie wojskowym przy ul. 1-go Maja w Woli Uhruskiej.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a8728e3f-27dd-11ef-a458-c2a7c3d67e03

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00430615

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00239066/14/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 K-8774 Wola Uhruska- budynek nr 1- remont pomieszczeń

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00362140

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/TP/23/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

487755,46 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są: roboty budowlane w zakresie: Remont budynku nr 1 w kompleksie wojskowym przy ul. 1-go Maja w Woli Uhruskiej. Nr sprawy ZP/TP/23/2024.
Zakres robót:
Roboty rozbiórkowe:
- demontaż instalacji elektrycznej, sanitarnej, grzewczej
- wyburzenie ścianek działowych i kominów wentylacyjnych;
- demontaż stolarki okienno-drzwiowej;
- demontaż podokienników wewnętrznych i zewnętrznych;
- skucie tynków wewnętrznych i istniejącej glazury;
- wykucie otworów w ścianach pod okna i drzwi;
- skucie podłóg i istniejącej terakoty;
- demontaż pokrycia dachowego, obróbek blacharskich, rynien, rur spustowych;
- skucie tynków zewnętrznych;
- demontaż furtki wejściowej;
- rozbiórka opaski i chodników przy budynku;
- rozbiórka zbiornika przy budynku;
- rozbiórka utwardzeń placu i fundamentów na trasach prowadzonych przyłączy wodnych, kanalizacyjnych i elektrycznych.
Roboty ogólnobudowlane zewnętrzne:
- zabezpieczenie terenu budowy
- odkopanie, osuszenie, odczyszczenie, wyrównanie fundamentów;
- wykonanie izolacji
- prace murowe i tynkarskie;
- osadzanie nadproży prefabrykowanych;
- montaż stolarki drzwiowej i okiennej;
- montaż krat;
- montaż podokienników;
- wykonanie wylewek betonowych po otworach kominowych;
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowej i termicznej dachu;
- wykonanie pokrycia dachowego z papy termozgrzewalnej;
- montaż wywiewek wentylacyjnych i kanalizacyjnych na dachu;
- montaż konstrukcji i pokrycia dachowego istniejącego zadaszenia nad wejściem głównym;
- wykonanie obróbek blacharskich;
- montaż rynien i rur spustowych;
- wykonanie przyłącza elektrycznego, przyłącza wodnego, przyłącza kanalizacji sanitarnej;
- wykonanie instalacji odgromowej, oświetlenia zewnętrznego budynku,
- wykonanie pomiarów, prób i sprawdzeń;
- wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej;
- odtworzenie zdemontowanych utwardzeń i dróg;
- porządkowanie terenu w obszarze prowadzonych prac.
Roboty ogólnobudowlane wewnętrzne:
- wykonanie posadzek w budynku
- wykonanie dozbrojeń, wzmocnień w miejscach przewidzianych na ścianki działowe;
- prace murowe;
- montaż nadproży na ściankach działowych;
- oczyszczenie i odgrzybianie sufitów;
- otynkowanie ścian wewnętrznych;
- wykonanie sufitów podwieszanych kasetonowych we wszystkich pomieszczeniach;
- montaż podokienników wewnętrznych;
- montaż stolarki drzwiowej wewnętrznej;
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowych;
- ułożenie gresu technicznego
- gruntowanie i malowanie ścian;
- układanie przewodów elektrycznych w korytkach natynkowych;
- montaż gniazd, włączników, opraw oświetleniowych itp. elementów elektrycznych;
- dostawa i montaż olejowych grzejników elektrycznych;
- wykonanie instalacji kanalizacyjnych;
- wykonanie instalacji wodnych;
- wykonanie instalacji wentylacji grawitacyjnej wspomaganej wentylatorami osiowymi;
- wykonanie pomiarów elektrycznych;
- wykonanie dezynfekcji i próby szczelności instalacji wodnych;
- wykonanie próby szczelności i drożności instalacji kanalizacyjnej;
- sprawdzenie drożności kanałów wentylacyjnych;
- prace porządkowe.
SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OKREŚLAJĄ:
1) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) – branża elektryczna, branża ogólnobudowlana i branża sanitarna - spakowana w programie *zip 7 – stanowiąca Załącznik nr 1 do SWZ;
2) Przedmiar robót – stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ;

4.5.3.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

498700,23 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

767967,72 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

498700,23 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ABART Szymon Budzyński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5632245052

7.3.3)Ulica

Ceramiczna 20E

7.3.4)Miejscowość

Chełm

7.3.5)Kod pocztowy

22-100

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

498700,23 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
317 938 zł
Próbka: 146 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 964 zł635 324 zł
Rozstęp międzykwartylowy
439 360 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 964 zł
Mediana
317 938 zł
Górny kwartyl
635 324 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zamość.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 498 700 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ABART Szymon Budzyński (Chełm). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.