Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
351 837 zł
Umowa zawarta
17 października 2024
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania zamowienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wraz z wdrożeniem oraz uruchomieniem infrastruktury sprzętowej dla Gminy Miedzichowo realizowanego w ramach "Cyberbezpieczny Samorząd"

Zamawiający Gmina Miedzichowo (Dziećmierowo, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wraz z wdrożeniem oraz uruchomieniem infrastruktury sprzętowej dla Gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy Perceptus Sp. z o.o. Wartość umowy: 351 837 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina MiedzichowoDziećmierowo, Wielkopolskie (powiat Poznański →)opublikowano 18 października 2024
Wartość umowy
351 837 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Perceptus Sp. z o.o. (Zielona Góra), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 351 836,58 zł (umowę zawarto 17 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miedzichowo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210967053

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Poznańska

1.5.2.)Miejscowość

Dziećmierowo

1.5.3.)Kod pocztowy

64-361

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug-miedzichowo@post.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.miedzichowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://przetargi.miedzichowo.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wraz z wdrożeniem oraz uruchomieniem infrastruktury sprzętowej dla Gminy Miedzichowo realizowanego w ramach "Cyberbezpieczny Samorząd"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6ccc91d1-601f-4aef-8051-26f96eb96052

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00552603

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00567600/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa wraz z wdrożeniem i uruchomieniem oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej dla Gminy Miedzichowo realizowanego w ramach "Cyberbezpieczny Samorząd"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Cyberbezpieczny Samorząd Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00501890

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP.271.15.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wdrożeniem i uruchomieniem oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej dla Gminy Miedzichowo realizowanego
w ramach „Cyberbezpieczny Samorząd”, dofinansowanego w formie grantu z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.
2.1.2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
2.1.2.1. Obszar techniczny
1) UTM Unified Threat Management
2) Serwer: sprzęt serwerowy
3) Network Attached Storage NAS: serwer NAS wraz dyskami
4) UPS: urządzenie UPS
5) Zarządzalne urządzenia sieciowe z obsługą VLAN, MACsec, standardu 802.1X typ 1: przełącznik sieciowy
6) Oprogramowanie antywirusowe
7) Oprogramowanie do wykonywania kopii zapasowych
8) Oprogramowanie SIEM Security Information and Event Management
9) Oprogramowanie do monitorowania infrastruktury informatycznej
2.1.2.2. Obszar organizacyjny
1) Szkolenia dla działu IT typ 1
2) Szkolenia dla działu IT typ 2
3) Szkolenia dla działu IT typ 3
4) Szkolenia dla pracowników spoza działu IT typ 4

4.5.3.)Główny kod CPV

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48820000-2 - Serwery

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

351836,58 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

351836,58 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

351835,58 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Perceptus Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9291808578

7.3.3)Ulica

ul. Nowy Kisielin - Antoniego Wysockiego 10

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

66-002

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

351836,58 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48900000-7Różne pakiety oprogramowania i syst…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
487 543 zł
Próbka: 44 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 159 zł789 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
573 842 zł
Źródło próbki
CPV 48900000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 159 zł
Mediana
487 543 zł
Górny kwartyl
789 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miedzichowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dziećmierowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 351 837 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48900000-7 (Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Perceptus Sp. z o.o. (Zielona Góra). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.