Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawy świeżych warzyw i owoców

Zamawiający Zakład Karny w Rawiczu (Rawicz, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawy świeżych warzyw i owoców”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zakład Karny w RawiczuRawicz, Wielkopolskie (powiat Rawicki →)opublikowano 18 października 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zakład Karny w Rawiczu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000320294

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. 17-go Stycznia 28

1.4.2.)Miejscowość

Rawicz

1.4.3.)Kod pocztowy

63-900

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.4.7.)Numer telefonu

655468500

1.4.8.)Numer faksu

655454266

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_rawicz@sw.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-02efba5c-464f-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00552343

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-10-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00371741

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawy świeżych warzyw i owoców

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy świeżych warzyw i owoców.
W skład niniejszego przedmiotu zamówienia wchodzą następujące produkty:
1)Ziemniaki jadalne – 90 000 kg;
2)Buraczki czerwone – 18 000 kg;
3)Marchew – 20 000 kg;
4)Cebula – 5 000 kg;
5)Kapusta biała świeża – 18 000 kg;
6)Kapusta modra czerwona – 2 000 kg;
7)Ogórek zielony – 7 000 kg;
8)Kalafior – 300 kg;
9)Pomidor szklarniowy – 3 000 kg;
10)Kapusta pekińska – 200 kg;
11)Czosnek – 50 kg;
12)Por – 50 kg;
13)Jabłka – 10 000 kg;

3.9.)Główny kod CPV

03200000-3 - Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy

3.10.)Dodatkowy kod CPV

03212100-1 - Ziemniaki

03221112-4 - Marchew

03221113-1 - Cebula

03221240-0 - Pomidory

03221270-9 - Ogórki

03222321-9 - Jabłka

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Gospodarstwo Rolne Michał Damazer

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8272154046

4.3.4.)Miejscowość

Morawki 27

4.3.5.)Kod pocztowy

98-235

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

271197,92 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00421948/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-09-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

158427,19 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny w Rawiczu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rawicz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03200000-3 (Zboża. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.