ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługa ochrony osób i mienia oraz monitoring w Sądzie Rejonowym w Olsztynie w 2025 r.

Zamawiający Sąd Rejonowy w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Usługa ochrony osób i mienia oraz monitoring w Sądzie Rejonowym w Olsztynie w 2025 r”. Termin składania ofert minął 24 października 2024, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Sąd Rejonowy w OlsztynieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 16 października 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 575 610 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
24 października 2024, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Certyfikat jakości20%Własna grupa interwencyjna20%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Certyfikat jakości 20%, Własna grupa interwencyjna 20%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługa ochrony osób i mienia oraz monitoring w Sądzie Rejonowym w Olsztynie w 2025 r.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Rejonowy w Olsztynie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000323588

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dąbrowszczaków 44

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-543

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.7.)Numer telefonu

89 5230212

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

malgorzata.danilewicz-hinz@olsztyn.sr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://olsztyn.sr.gov.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa ochrony osób i mienia oraz monitoring w Sądzie Rejonowym w Olsztynie w 2025 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ad82ae6f-e762-42d9-87b6-520fc9291309

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00549487

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00259020/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługa ochrony osób i mienia na potrzeby Sądu Rejonowego w Olsztynie w 2025 r.

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.13.)O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ad82ae6f-e762-42d9-87b6-520fc9291309

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami zostały szczegółowo opisane w pkt 15. SWZ INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ, PRZY UŻYCIU KTÓRYCH ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE KOMUNIKOWAŁ SIĘ Z WYKONAWCAMI, ORAZ INFORMACJE O WYMAGANIACH TECHNI-CZNYCH I ORGANIZACYJNYCH SPORZĄDZANIA, WYSYŁANIA I ODBIERANIA KORESPONDENCJI.
Adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-ad82ae6f-e762-42d9-87b6-520fc9291309

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Szczegółowe określenie wymagań technicznych i organizacyjnych dot. korespondencji elektronicznej zawarto w pkt15. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ, PRZY UŻYCIU KTÓRYCH AMAWIAJĄCY BĘDZIE KOMUNIKOWAŁ SIĘZ WYKONAWCAMI, ORAZ INFORMACJE O WYMAGANIACH TECHNI-CZNYCH I ORGANIZACYJNYCH SPORZĄDZANIA, WYSYŁANIA I ODBIERANIA KORESPONDENCJI. oraz w pkt 16.OSOBY UPRAWNIONE DO KOMUNIKOWANIA SIĘ Z WYKONAWCAMI

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Szczegółowe określenie zasad związanych z obowiązkieminformacyjnym RODO zawarto w pkt 3 SWZ OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Szczegółowe określenie zasad związanych z obowiązkieminformacyjnym RODO zawarto w pkt 3 SWZ OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

G.261.4.2024

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi:
1) Ochrona fizyczna, osób i mienia w posesjach Sądu Rejonowego w Olsztynie w systemie kontrolno-patrolowym oraz na posterunkach stałych oraz monitorowanie sygnałów alarmowych.
Szczegółowy zakres zadań w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia został opisany w Załączniku nr 1 Opis przedmiotu zamówienia
2) Monitorowanie sygnałów systemów telewizji przemysłowej, systemów alarmowych SSNiW oraz ppoż. z interwencją załóg.
Szczegółowy zakres zadań w zakresie monitorowania systemów telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych Zleceniobiorcy został opisany w Załączniku nr 1 Opis przedmiotu zamówienia.

4.2.6.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

79714000-2 - Usługi w zakresie nadzoru

79711000-1 - Usługi nadzoru przy użyciu alarmu

79715000-9 - Usługi patrolowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

1. Przy dokonywaniu wyboru najkorzystniejszej oferty Zamawiający stosować będzie następujące kryteria oceny ofert:
1. Cena brutto - 60%
2. Certyfikat jakości - 20%
3. Własna grupa interwencyjna - 20%
----------------------------------------------------
Razem - 100%

2. Ocena oferty będzie dokonana wg następujących zasad:

2.1. Przy ocenie „ceny brutto” brany będzie pod uwagę stosunek ceny najniższej zgłoszonej w przetargu do ceny oferowanej przez poszczególnych Wykonawców.

Wartość punktowa ceny = najniższa cena brutto z rozpatrywanych ofert/ cena brutto badanej oferty x 100 x 60%

Maksymalna liczba punktów jaką można uzyskać w tym kryterium z uwzględnieniem wagi kryterium wynosi 60.
2.2. Zamawiający przyzna punkty w kryterium „CERTYFIKAT JAKOŚCI” w następujący sposób:
 Gdy wykonawca posiada – co potwierdzi aktualnym certyfikatem – wdrożony system zapewnienia jakości, zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001 lub inny równoważny w zakresie usług ochrony osób i mienia - 20 punktów,
 Gdy wykonawca nie posiada lub nie potwierdzi aktualnym certyfikatem posiadanie wdrożonego system zapewnienia jakości, zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001 lub innego równoważnego w zakresie usług ochrony osób i mienia - 0 punktów.
Ocena oferty w tym kryterium zostanie dokonana na podstawie oświadczenia Wykonawcy złożonego na Formularzu ofertowym oraz załączonego do oferty certyfikatu jakości.
W przypadku braku wskazania w Formularzu ofertowym informacji dotyczącej posiadania przez wykonawcę wdrożonego systemu zapewnienia jakości w zakresie usług ochrony osób i mienia i/lub nie przedłożenia wraz z ofertą certyfikatu Zamawiający uzna, że Wykonawca nie wdrożył takiego systemu i przyzna Wykonawcy 0 punktów w tym kryterium.
W odniesieniu do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Zamawiający wymaga, aby certyfikat jakości ISO lub inny równoważny, posiadał wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (konsorcjant), który będzie wykonywał kluczowy zakres usług.
2.3. Zamawiający przyzna punkty w kryterium „WŁASNA GRUPA INTERWENCYJNA” w następujący sposób:
 Gdy wykonawca posiada własną grupę interwencyjną, działającą na terenie Olsztyna - 20 punktów,
 Gdy wykonawca nie posiada własnej grupy interwencyjnej, działającej na terenie Olsztyna - 0 punktów.
Ocena oferty w tym kryterium zostanie dokonana na podstawie oświadczenia Wykonawcy złożonego na Formularzu ofertowym.
W przypadku braku wskazania w Formularzu ofertowym informacji dotyczącej posiadania przez wykonawcę własnej grupy interwencyjnej, działającej na terenie Olsztyna, Zamawiający przyzna Wykonawcy 0 punktów w tym kryterium.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.)Nazwa kryterium

Certyfikat jakości

4.3.6.)Waga

20

4.3.4.)Rodzaj kryterium

jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.)Nazwa kryterium

Własna grupa interwencyjna

4.3.6.)Waga

20

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
9.1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące

1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym, Zamawiający nie określił warunku w powyższym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów. Zamawiający uzna, że warunek został spełniony, jeżeli Wykonawca: a) załączy do oferty podpisane oświadczenie, o którym mowa w pkt.12.1.1. SWZ (według Załącznika Nr 2 do SWZ), b) posiada: uprawnienia do prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia, realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej - aktualna koncesja na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia zgodnie z ustawą z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia (Dz. U. z 2021 r., poz. 1995 z późn. zm.) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Zamawiający uzna, że warunek, o którym mowa w pkt. 9.1.2 SWZ został spełniony, jeżeli każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia załączy do oferty podpisane oświadczenie, o którym mowa w pkt.12.1.1. SWZ (według Załącznika Nr 2 do SWZ) oraz każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada aktualną koncesję, o której mowa w pkt. 9.1.2 b) SWZ i zrealizuje usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane. W przypadku, o którym mowa wyżej, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia zobowiązani są dołączyć do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 6 do SWZ. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej. Zamawiający nie określił warunku w powyższym zakresie. 4) zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający uzna, że warunek został spełniony, jeżeli Wykonawca: a) załączy do oferty podpisane oświadczenie, o którym mowa w pkt.12.1.1 SWZ (według Załącznika Nr 2 do SWZ), b) Wykaże się należytym wykonaniem, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – to w tym okresie, należycie wykonał lub – w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych co najmniej 1 usługi w zakresie ochrony osób i mienia obiektu użyteczności publicznej. Każda z tych usług ma spełniać łącznie następujące warunki: usługa wykonywana była przez okres co najmniej 12 miesięcy; wartość wykonanej usługi wynosiła co najmniej 800 000 zł brutto. Uwaga! Przez jedną usługę Zamawiający rozumie jeden/ą kontrakt/umowę. W przypadku usług będących w trakcie wykonywania, wymagania w zakresie wartości i czasu wykonywania danej usługi dotyczą części umowy już zrealizowanej (tj. od dnia rozpoczęcia wykonywania usługi do upływu terminu składania ofert) i te parametry (wartość i czas) wykonywania usługi wykonawca obowiązany jest podać w wykazie usług. W przypadku składania oferty wspólnej niniejszy warunek musi zostać spełniony przez co najmniej jednego Wykonawcę wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia. c) zapewni do realizacji usługi pracowników ochrony przeszkolonych z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Zamawiający nie wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych w celu wykazania przez Wykonawcę braku podstaw do wykluczenia.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu dotyczących uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Wykonawca jest zobowiązany do złożenia na wezwanie Zamawiającego następujących podmiotowych środków dowodowych:
Aktualną koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie osób i mienia.

W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej Wykonawca jest zobowiązany do złożenia na wezwanie Zamawiającego następujących podmiotowych środków dowodowych:
Wykazu usług wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane należycie.
Wykaz sporządza się według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 5 do SWZ z uwzględnieniem warunków określonych przez Zamawiającego w pkt. 9.1.4. b) SWZ. Dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty.
Jeżeli Wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji usług wykonywanych wspólnie z innymi Wykonawcami, wykaz dotyczy usług, w których wykonaniu Wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
W przypadku, o którym mowa w pkt. 13.1. SWZ, Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenia, o których mowa w pkt. 12.1 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, podmiotowe środki dowodowe, o których mowa w pkt. 11.1. SWZ, składa odpowiednio Wykonawca/Wykonawcy, który/którzy wykazuje/ą spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców warunek, o którym mowa w pkt. 9.1.2 SWZ Zamawiający uzna za spełniony, jeżeli każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia załączy do oferty podpisane oświadczenie, o którym mowa w pkt. 12.1.1. SWZ (według Załącznika Nr 2 do SWZ) oraz co każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada aktualną koncesję, o której mowa w pkt.9.1.2. b) i zrealizuje usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane.
W przypadku, o którym mowa w pkt. 13.5. SWZ, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia zobowiązani są dołączyć do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 6 do SWZ.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Na podstawie art. 455 Pzp. Szczegółowy rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia zostały określnone w projektowanych pozstanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2024-10-24 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-ad82ae6f-e762-42d9-87b6-520fc9291309

8.3.)Termin otwarcia ofert

2024-10-24 10:00

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Sekcja 9

Pozostałe informacje

  1. 1)
    wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt. 3 ustawy o przeciwdziałaniu;
  2. 2)
    którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2023 r. poz. 1124 tj.) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt. 3 ustawy o przeciwdziałaniu;
  3. 3)
    którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2023 r. poz. 120), jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt.3 ustawy o przeciwdziałaniu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
575 610 zł
Próbka: 207 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
291 551 zł1 465 865 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 174 314 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
291 551 zł
Mediana
575 610 zł
Górny kwartyl
1 465 865 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 24.10.2024, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Sąd Rejonowy w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.