Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Kompleksowa dostawa gazu ziemnego do celów grzewczych do budynków Sądu Rejonowego w Chełmnie, Sądu Rejonowego w Wąbrzeźnie oraz Sądu Rejonowego w Golubiu-Dobrzyniu

Zamawiający Sąd Okręgowy w Toruniu (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kompleksowa dostawa gazu ziemnego do celów grzewczych do budynków Sądu Rejonowego w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Sąd Okręgowy w ToruniuToruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 16 października 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 781 179 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Sąd Okręgowy w Toruniu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000571493

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Piekary 51

1.4.2.)Miejscowość

Toruń

1.4.3.)Kod pocztowy

87-100

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.4.7.)Numer telefonu

(56) 61 05 527

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@torun.so.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.torun.so.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e5c5e7e4-3a93-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00548249

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-10-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00353246

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Kompleksowa dostawa gazu ziemnego do celów grzewczych do budynków
Sądu Rejonowego w Chełmnie, Sądu Rejonowego w Wąbrzeźnie
oraz Sądu Rejonowego w Golubiu-Dobrzyniu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa dostawa gazu ziemnego do celów grzewczych do budynków Sądu Rejonowego w Chełmnie, Sądu Rejonowego w Wąbrzeźnie oraz Sądu Rejonowego w Golubiu Dobrzyniu.
3. Dostarczanie gazu odbywać się będzie na podstawie umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowy kompleksowej) oraz odbywać się będzie na warunkach, określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne ( t.j. Dz.U.2022.1385), Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie.
Dostarczony przez Wykonawcę gaz ziemny będzie przeznaczony dla celów grzewczych.
Dostawa gazu odbywać się będzie całodobowo do punktu odbioru Zamawiającego znajdującego się:
a) w budynku Sądu Rejonowego w Chełmnie przy ul. Toruńskiej 3,
b) w budynku Sądu Rejonowego w Wąbrzeźnie przy ul. Wolności 19,
c) w budynku Sądu Rejonowego w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Kościelnej 23/25

3.9.)Główny kod CPV

09123000-7 - Gaz ziemny

3.10.)Dodatkowy kod CPV

65200000-5 - Przesył gazu i podobne usługi

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-05

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9730421440

4.3.3.)Ulica

Aleje Jerozolimskie 142 B

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-305

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

259066,54 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00397327/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-09-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

269641,28 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09123000-7Gaz ziemny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
781 179 zł
Próbka: 55 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
315 000 zł2 302 389 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 987 389 zł
Źródło próbki
CPV 09123000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
315 000 zł
Mediana
781 179 zł
Górny kwartyl
2 302 389 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Okręgowy w Toruniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Toruń.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09123000-7 (Gaz ziemny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.