Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 650 000 zł
Umowa zawarta
25 września 2024
Okres realizacji
do 28 września 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 650 000 zł – 2 200 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%TERMIN GWARANCJI40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont Szkoły Podstawowej im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubczynie

Zamawiający Gmina Bogdaniec (Bogdaniec, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont Szkoły Podstawowej im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie i Szkoły Podstawowej im.…”, wybierając ofertę wykonawcy FENIKS ANNA MIZINIAK-PIĄTKOWSKA. Wartość umowy: 1 650 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina BogdaniecBogdaniec, Lubuskieopublikowano 11 października 2024
Wartość umowy
1 650 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FENIKS ANNA MIZINIAK-PIĄTKOWSKA (Gorzów Wlkp), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 650 000,00 zł (umowę zawarto 25 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 650 000,00 zł do 2 200 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 września 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail