Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
239 850 zł
Umowa zawarta
4 października 2024
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 239 850 zł – 378 840 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie inspektora specjalności konstrukcyjno-budowlanej koordynator kierownik zespo40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie pełnobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacja zadania pn:„Rewitalizacja ruin dawnego zamku w Szprotawie”

Zamawiający Gmina Szprotawa (Szprotawa, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie pełnobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacja zadania pn:Rewitalizacja…”, wybierając ofertę wykonawcy ZACHODNIE CENTRUM KONSULTINGOWE "EURO INVEST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 239 850 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina SzprotawaSzprotawa, Lubuskie (powiat Żagański →)opublikowano 9 października 2024
Wartość umowy
239 850 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 sierpnia 2024

    Termin ofert: 9 września 2024 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 października 2024

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZACHODNIE CENTRUM KONSULTINGOWE "EURO INVEST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Gorzów Wielkopolski), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 239 850,00 zł (umowę zawarto 4 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 239 850,00 zł do 378 840,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Szprotawa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970770445

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 45

1.5.2.)Miejscowość

Szprotawa

1.5.3.)Kod pocztowy

67-300

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.rzeszutek@szprotawa-um.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szprotawa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6b579561-8fd3-4f89-8027-b1108d1b02dc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Pełnienie pełnobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacja zadania pn:„Rewitalizacja ruin dawnego zamku w Szprotawie”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6b579561-8fd3-4f89-8027-b1108d1b02dc

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00537408

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00028153/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Rewitalizacja ruin dawnego zamku w Szprotawie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00466404

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WI.271.38.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.Nazwa przedmiotu zamówienia

Pełnienie pełnobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacja zadania pn:„Rewitalizacja ruin dawnego zamku w Szprotawie” 2.1 Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług związanych z zarządzaniem, koordynacją i kontrolą realizacji prac projektowych i robót budowlanych na ww. projekcie, oraz reprezentowanie Inwestora w zakresie czynności określonych w ustawie Prawo budowlane art. 25, a w szczególności poprzez: a) Nadzór nad wykonaniem w systemie zaprojektuj i wybuduj dokumentacji projektowej oraz uzyskaniem niezbędnych prawem uzgodnień, decyzji i zezwoleń, pozwolenia na budowę. Informowanie Zamawiającego o rozwiązaniach projektowych Wykonawcy robót, które zamierza wprowadzić w sporządzanej dokumentacji projektowej, głównie o rozwiązaniach nieokreślonych szczegółowo w PFU. b) pełnienie nadzoru inwestorskiego nad wykonaniem robót zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa Budowlanego w tym zakresie oraz zgodnie z Prawem Zamówień Publicznych, dokumentacjami projektowymi i specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót we wszystkich branżach objętych dokumentacją projektową , c) podejmowanie decyzji i odpowiedzialności za nie, we wszystkich sprawach związanych z jakością robót, oceną jakości materiałów, postępem robót, potwierdzeniem prawidłowego wykonania robót, rozliczeniem robót, a ponadto w sprawach związanych z interpretacją dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych oraz sprawach dotyczących akceptacji wypełniania Warunków Kontraktu przez Wykonawcę Robót. d) pełnienie funkcji inspektora nadzoru w czasie trwania okresu gwarancyjnego na roboty budowlane poprzez wykonywanie corocznych przeglądów gwarancyjnych, e) wykonywanie zadań wynikających z umowy oraz przepisów prawa powszechnie obowiązującego w zakresie obowiązków i wymagań dotyczących inwestycji wskazanych w tytule zamówienia (we wszystkich branżach ich dotyczących). Szczegółowy zakres określony jest w SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

239850,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

378840,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

239850,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZACHODNIE CENTRUM KONSULTINGOWE "EURO INVEST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 211237820

7.3.3)Ulica

ul. gen. Władysława Sikorskiego 111/307

7.3.4)Miejscowość

Gorzów Wielkopolski

7.3.5)Kod pocztowy

66-400

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

239850,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
197 000 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
73 201 zł418 107 zł
Rozstęp międzykwartylowy
344 906 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
73 201 zł
Mediana
197 000 zł
Górny kwartyl
418 107 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Szprotawa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szprotawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 239 850 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZACHODNIE CENTRUM KONSULTINGOWE "EURO INVEST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Gorzów Wielkopolski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.