Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
1 007 748 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zestawy jałowe do zabiegów koronarografii i PTCA
    Wartość umowy
    931 608 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zestawy jałowe do zabiegów implantacji stymulatorów i defibrylatorów
    Wartość umowy
    42 012 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    34 128 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Jalowe zestawy do zabiegów dla Pracowni Hemodynamiki i Elektrofizjologii

Zamawiający Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie (Chełm, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Jalowe zestawy do zabiegów dla Pracowni Hemodynamiki i Elektrofizjologii”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 1 007 748 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
1 007 748 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 sierpnia 2024

    Termin ofert: 22 sierpnia 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    04 października 2024

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (część 1); Agencja Naukowo-Techniczna Symico sp. z o.o. (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 1 007 748,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 110196908

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ceramiczna 1

1.5.2.)Miejscowość

Chełm

1.5.3.)Kod pocztowy

22-100

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.)Numer telefonu

562 32 54

1.5.8.)Numer faksu

562 32 47

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetarg@szpitalchelm.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalchelm.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.e-propublico.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Jalowe zestawy do zabiegów dla Pracowni Hemodynamiki i Elektrofizjologii

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-60e0b7b7-6c82-4025-b5a8-3fc7dbafea45

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00530703

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00103569/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Jednorazowe materiały i zestawy medyczne (jałowe)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00454594

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.3311.29.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

982700 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestawy jałowe do zabiegów koronarografii i PTCA

4.5.3.)Główny kod CPV

33141620-2 - Zestawy medyczne

4.5.5.)Wartość części

862600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestawy jałowe do zabiegów implantacji stymulatorów i defibrylatorów

4.5.3.)Główny kod CPV

33141620-2 - Zestawy medyczne

4.5.5.)Wartość części

76500 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestawy jałowe do ablacji

4.5.3.)Główny kod CPV

33141620-2 - Zestawy medyczne

4.5.5.)Wartość części

43600 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

931608 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

931608 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

931608 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7880008829

7.3.3)Ulica

Tysiąclecia

7.3.4)Miejscowość

Nowy Tomyśl

7.3.5)Kod pocztowy

64-300

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

931608 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

42012 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

82620 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

42012 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Agencja Naukowo-Techniczna Symico sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9120003224

7.3.3)Ulica

POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

53-333

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

42012 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34128 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

47088 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34128 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Agencja Naukowo-Techniczna Symico sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9120003224

7.3.3)Ulica

POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

53-333

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

34128 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141620-2Zestawy medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
685 762 zł
Próbka: 161 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
253 240 zł1 328 065 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 074 825 zł
Źródło próbki
CPV 33141· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
253 240 zł
Mediana
685 762 zł
Górny kwartyl
1 328 065 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chełm.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 007 748 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141620-2 (Zestawy medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Nowy Tomyśl). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.