Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Szpitala w ramach projektu pn. "Podniesienie jakości usług informatycznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie"

Zamawiający Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie (Chełm, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Szpitala w ramach projektu pn.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,8 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 110196908

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Ceramiczna 1

1.4.2.)Miejscowość

Chełm

1.4.3.)Kod pocztowy

22-100

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

www.przetarg@szpitalchelm.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalchelm.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9ee6a05c-7224-49f3-86fd-3768b68c1bbd

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416117

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

Dz. U. S. 216594-2026

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.2 "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia"- projekt pn. "Podniesienie jakości usług informatycznych w SPWSzS w Chełmie.”, nr: KPOD.07.03-IP.10-0028/25

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Szpitala w ramach projektu pn. "Podniesienie jakości usług informatycznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie"

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia dla 35 osób Kadry Zarządzającej organizacji Zamawiającego w zakresie cyberbezpieczeństwa, dotyczącego praktycznego podejścia do zagadnień związanych z ochroną danych oraz bezpieczeństwem informacji przetwarzanych za pośrednictwem systemów teleinformatycznych ze szczególnym uwzględnieniem obowiązków wynikających z ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa, rozporządzenia RODO, dyrektywy NIS2 oraz przepisów związanych z powołaniem Zamawiającego na Operatora Usługi Kluczowej.

3.9.)Główny kod CPV

79632000-3 - Szkolenie pracowników

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

14 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Infodetect Daniel Grześko

4.3.3.)Ulica

Juliusza Ligonia 1

4.3.4.)Miejscowość

Lublin

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

12287,70 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

Dz. U. S. 113/2026 406349-2026

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-25

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Wniosek Wykonawcy o wydłużenie terminu realizacji umowy.
Wykonawca wskazał, że zmiana terminu jest konieczna dla prawidłowego uzgodnienia organizacyjnego terminu szkolenia oraz zapewnienia warunków niezbędnych do jego należytego przeprowadzenia.
Z przedstawionego wniosku wynika, że niezbędne jest odpowiednie przygotowanie Wykonawcy do realizacji przedmiotu umowy listy uczestników, zapewnienie dostępu do platformy szkoleniowej, przygotowanie materiałów szkoleniowych oraz dokumentów potwierdzających udział uczestników w szkoleniu. Są to elementy organizacyjne i techniczne, które mają bezpośredni wpływ na prawidłową realizację przedmiotu umowy oraz jakość wykonania szkolenia.
Proponowana zmiana ma charakter wyłącznie terminowy i nie powoduje zwiększenia wynagrodzenia Wykonawcy, nie zmienia zakresu rzeczowego umowy oraz nie narusza interesu Zamawiającego. Przedłużenie terminu umożliwi sprawną organizację szkolenia i jego realizację zgodnie z wymaganiami umowy oraz ustaleniami Stron.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Mając na uwadze Komunikat Ministerstwa Zdrowia z dnia 22 maja 2026 r. w sprawie aneksowania umów
w ramach inwestycji D1.1.2 KPO oraz § 8 ust. 5 umowy, Strony postanawiają wydłużyć okres jej obowiązywania, w związku z czym zmianie ulega następujący zapis umowy:
W § 4 ust. 1 otrzymuje brzmienie:
„1. Realizacja całości przedmiotu umowy nastąpi w terminie do 28 dni od daty podpisania umowy.”

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

12287,70 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79632000-3Szkolenie pracowników
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chełm.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79632000-3 (Szkolenie pracowników). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.