ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Wąchock w sezonie zimowym 2024/2025”

Zamawiający Gmina Wąchock (Wąchock, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Wąchock w sezonie zimowym…”. Termin składania ofert minął 16 października 2024, 10:00. Planowany budżet: 513 016 zł. Wadium: 641 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WąchockWąchock, Świętokrzyskie (powiat Starachowicki →)opublikowano 4 października 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
513 016 zł
Wadium
641 zł
Termin składania ofert
16 października 2024, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas uruchomienia akcji czynnej15%Cena za akcję bierną25%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    04 października 2024

    Termin ofert: 16 października 2024 10:00
  2. Wynik postępowania

    16 października 2024

    2 oferty
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Czas uruchomienia akcji czynnej 15%, Cena za akcję bierną 25%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Wąchock w sezonie zimowym 2024/2025.

  • 3

    RyzykoWadium: 641,00 zł.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 513 015,80 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail