Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W prowadzonym postępowaniu wpłynęła jedna prawidłowo złożona oferta. Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa kontenerowej świetlicy wiejskiej w miejscowości Wilkszyce

Zamawiający Gmina Goszczanów (Goszczanów, Łódzkie) opublikował wynik postępowania „Budowa kontenerowej świetlicy wiejskiej w miejscowości Wilkszyce”. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina GoszczanówGoszczanów, Łódzkieopublikowano 3 października 2024
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 975 610 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,8 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W prowadzonym postępowaniu wpłynęła jedna prawidłowo złożona oferta. Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Goszczanów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730934476

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kaliska

1.5.2.)Miejscowość

Goszczanów

1.5.3.)Kod pocztowy

98-215

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@goszczanow.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://goszczanow.bip.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-220881f5-c14e-41d7-b078-f2b5ae44a8d0

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa kontenerowej świetlicy wiejskiej w miejscowości Wilkszyce

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-220881f5-c14e-41d7-b078-f2b5ae44a8d0

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00529614

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00009978/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.10 Budowa kontenerowej świetlicy wiejskiej w miejscowości Wilkszyce

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00503923

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPFZ.271.12.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest budowa obiektu świetlicy wiejskiej. Zadanie obejmuje: budowę budynku kontenerowego świetlicy wiejskiej oraz budowę utwardzonego dojścia z drogi gminnej.
Budynek świetlicy wiejskiej – w technologii z prefabrykowanych kontenerów, przeznaczony jako miejsce spotkań i integracji miejscowej społeczności. Konstrukcja budynku składa się z 4 prefabrykowanych kontenerów o wymiarach 2,44x6,0 m. Kolorystyka ścian bocznych i szczytowych jasnoszara, wzmocnienia konstrukcji i dach koloru ciemnoszarego. W jednym kontenerze: WC niepełnosprawni/damskie, WC damskie i WC męskie składające się z dwóch kabin. Pozostałe trzy kontenery tworzą jedno pomieszczenie, wyposażone w aneks kuchenny.
Pozostałe prace przewidziane w dokumentacji projektowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja Techniczna – Dokumentacja Projektowa, Specyfikacje Techniczne, przedmiar robót stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W prowadzonym postępowaniu wpłynęła jedna prawidłowo złożona oferta. Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

310000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

310000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44211100-3Budynki modułowe i przenośne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
975 610 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
512 546 zł3 743 907 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 231 361 zł
Źródło próbki
CPV 44211100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
512 546 zł
Mediana
975 610 zł
Górny kwartyl
3 743 907 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Goszczanów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Goszczanów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44211100-3 (Budynki modułowe i przenośne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.