Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
572 314 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    32 400 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    315 187 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    224 726 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%„Czas reakcji” – CR – 20%20%„Ilość osób posiadające szkolenie serwisowe w zakresie sprzętu i aparatury medycznej będąc20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Serwis wysokospecjalistycznej aparatury medycznej

Zamawiający Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej (Dąbrowa Górnicza, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Serwis wysokospecjalistycznej aparatury medycznej”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 572 314 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość umów
572 314 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 lipca 2024

    Termin ofert: 9 sierpnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    03 października 2024

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Lider Nettle S.A. (część 1); Siemens Healthcare Sp. z o.o. (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 572 313,60 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail