Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
175 266 zł
Umowa zawarta
3 października 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 175 266 zł – 415 342 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena40%Jakość tłumaczenia60%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług: tłumaczenia ustnego i pisemnego Wspólnego Sekretariatu Programu Współpracy Transgranicznej Interreg Polska-Słowacja

Zamawiający Centrum Projektów Europejskich (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług: tłumaczenia ustnego i pisemnego Wspólnego…”, wybierając ofertę wykonawcy Summa Linguae Technologies. Wartość umowy: 175 266 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Centrum Projektów EuropejskichWarszawa, Mazowieckieopublikowano 3 października 2024
Wartość umowy
175 266 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 maja 2024

    Termin ofert: 4 czerwca 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 października 2024

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Summa Linguae Technologies (Kraków), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 175 266,40 zł (umowę zawarto 3 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 175 266,40 zł do 415 341,57 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail