Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
110 694 zł
Umowa zawarta
18 września 2024
Okres realizacji
25 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 110 694 zł – 125 571 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup subskrypcji licencji Microsoft 365 Business Basic z MS TEAMS lub równoważnego (CUI-ZZ.3200.21.2024)

Zamawiający Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup subskrypcji licencji Microsoft 365 Business Basic z MS TEAMS lub równoważnego…”, wybierając ofertę wykonawcy P&P Solutions Sp. z o.o. Wartość umowy: 110 694 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Centrum Usług Informatycznych we WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 2 października 2024
Wartość umowy
110 694 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P&P Solutions Sp. z o.o. (Konstancin-Jeziorna), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 110 693,85 zł (umowę zawarto 18 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 110 693,85 zł do 125 570,70 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 25 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 022287361

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Namysłowska 8

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-304

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

lucyna.wdowik-chlebek@cui.wroclaw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.cui.wroclaw.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/cui/public/postepowanie?postepowanie=72532980

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


usługi i dostawy informatyczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup subskrypcji licencji Microsoft 365 Business Basic z MS TEAMS lub równoważnego (CUI-ZZ.3200.21.2024)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7b813e34-3d39-4731-b20f-4813df87ed56

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00525579

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00462763

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CUI-ZZ.3200.21.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

110085,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem umowy jest dostarczenie przez Wykonawcę dla Zamawiającego subskrypcji licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams na okres 12 miesięcy liczonych od daty wygaśnięcia posiadanych przez Zamawiającego licencji (licencje wygasają w okresie wrzesień/ październik 2024 r.) lub subskrypcji licencji równoważnych spełniających funkcjonalności wskazane Opisie Przedmiotu Zamówienia, przy czym:
- w ramach zamówienia podstawowego:
a) dostarczenie subskrypcji 40 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu,
b) dostarczenie subskrypcji 300 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla Urzędu Gminy Wrocław,
c) dostarczenie subskrypcji 50 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z Ms Teams lub równoważnych dla jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław;
- w ramach zamówienia objętego prawem opcji:
a) dostarczenie subskrypcji 10 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław,
b) dostarczenie subskrypcji 10 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu.
- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakościowe, wymagania techniczne (parametry i funkcjonalności) znajdują się w projekcie umowy (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załącznik do SWZ.

Zamawiający dopuszcza dostawę oprogramowania równoważnego do wskazanego w pkt 3.2. z zastrzeżeniem, że Wykonawca musi udowodnić, że rozwiązanie równoważne spełnia wymagania Zamawiającego określone w Załączniku nr 1 do projektu umowy –Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Szczegóły dot. dostarczania rozwiązania równoważnego zostały
opisane w SWZ i jego załącznikach.

4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

110693,85 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

125570,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

110693,85 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P&P Solutions Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1231300116

7.3.3)Ulica

ul. Kazimierza Pułaskiego 76

7.3.4)Miejscowość

Konstancin-Jeziorna

7.3.5)Kod pocztowy

05-510

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

110693,85 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

25 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
504 686 zł
Próbka: 172 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
251 774 zł1 521 140 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 269 366 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
251 774 zł
Mediana
504 686 zł
Górny kwartyl
1 521 140 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 110 694 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P&P Solutions Sp. z o.o. (Konstancin-Jeziorna). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.