Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
688 240 zł
Umowa zawarta
30 września 2024
Okres realizacji
od 2 listopada 2024 do 31 października 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji20%Termin płatnosci20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych oraz nieodpłatny odbiór i utylizacja tablic rejestracyjnych

Zamawiający Powiat Świdnicki (Świdnica, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych oraz nieodpłatny odbiór i utylizacja tablic…”, wybierając ofertę wykonawcy Utal sp. z o.o. Wartość umowy: 688 240 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat ŚwidnickiŚwidnica, Dolnośląskie (powiat Świdnicki →)opublikowano 30 września 2024
Wartość umowy
688 240 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Utal sp. z o.o. (Gruszczyn), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 688 240,34 zł (umowę zawarto 30 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 listopada 2024 r. do 31 października 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Świdnicki

1.3.)Oddział zamawiającego

Starostwo Powiatowe w Świdnicy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 890718308

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Marii Skłodowskiej - Curie 7

1.5.2.)Miejscowość

Świdnica

1.5.3.)Kod pocztowy

58-100

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

starostwo@powiat.swidnica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiat.swidnica.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.platformazakupowa.pl/sp_swidnica

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych oraz nieodpłatny odbiór i utylizacja tablic rejestracyjnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dcfa709b-82cf-4f05-a51f-d972b6a5008d

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00522357

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00057033/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych oraz nieodpłatny odbiór i utylizacja tablic rejestracyjnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00493316

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WI.272.13.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

573684,01 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 1.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa niżej wymienionych tablic rejestracyjnych foliowanych – bez otworów

1) samochodowe zwyczajne: jednorzędowe + jednorzędowe – 11.500 kpl.; 2) samochodowe zwyczajne: jednorzędowe + dwurzędowe – 50 kpl.; 3) do przyczep: samochodowe zwyczajne jednorzędowe – 1000 szt.; 4) do przyczep: samochodowe dwurzędowe – 150 szt.; 5) motocyklowe zwyczajne – 950 szt.; 6) motorowerowe zwyczajne – 250 szt.; 7) tymczasowe (samochodowe, motor., motocykl) : wg potrzeb – 150 kpl; 8) indywidualne: wg potrzeb – 120 kpl.; 9) zabytkowe: wg potrzeb – 90 kpl.; 10) wtórniki i bagażnikowe: wg potrzeb – 1200 szt.; 11) tablice zmniejszone – 90 kpl.; 12) samochodowe zmniejszone tymczasowe – 10 kpl. 13) tablice profesjonalne – 10 kpl.; 14) tablice zmniejszone ( elektr., wodorowe) – 15 kpl.; 15) tablice elektr. wodorowe – 70 kpl.; - tablice elektr. (jednorzędowe) – 30 szt. - tablice elektr. (jednorzędowe., motor, motocykl) – 20 szt. 16. Zmniejszone zabytkowe – 20 kpl.; 17. Tablice sportowe – 30 kpl. odpowiadających wzorom i wymaganiom określonym w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 sierpnia 2022 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów oraz wymagań dla tablic rejestracyjnych oraz wzorów innych dokumentów związanych z rejestracją pojazdów (Dz.U. z 2022 r. poz. 1874 z późn. zm.) 1.2 Odbiór i zniszczenie tablic rejestracyjnych wycofanych z użytku, przez złomowanie lub utylizację tj. w sposób uniemożliwiający ich powtórne wykorzystanie. Orientacyjna ilość tablic wycofanych z użytku wynosi około 550 szt. miesięcznie. 1.3 Zainstalowanie oprogramowania umożliwiającego składanie zamówień na tablice rejestracyjne drogą elektroniczną. Uwaga: Ilości tablic rejestracyjnych wskazane w załączniku do projektu umowy – formularzu rzeczowo-cenowym mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb Zamawiającego. Podane ilości tablic rejestracyjnych służą wyłącznie do porównania ofert i w żadnym wypadku nie stanowią ze strony Zamawiającego zobowiązania do zakupu w podanej ilości. W cenie każdego rodzaju tablic rejestracyjnych zawarte są wszelkie koszty związane z ich wykonaniem, dostawą i rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zainstalowaniem oprogramowania umożliwiającego składanie zamówień na tablice rejestracyjne drogą elektroniczną

4.5.3.)Główny kod CPV

30195000-2 - Tablice

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

44423400-5 - Znaki i podobne elementy

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

688240,34 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

688240,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

688240,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Utal sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

782-00-20-695

7.3.3)Ulica

Katarzyńska

7.3.4)Miejscowość

Gruszczyn

7.3.5)Kod pocztowy

63-006

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

688240,34 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-11-02 do 2025-10-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30195000-2Tablice
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Świdnicki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świdnica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 688 240 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30195000-2 (Tablice). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Utal sp. z o.o. (Gruszczyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.