Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 bez rozstrzygnięcia2 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Bez rozstrzygnięcia
    Część 1
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  2. Umowa zawarta
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostęp do sieci Internet

Zamawiający Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostęp do sieci Internet”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 26 września 2024
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 pozostaje bez rozstrzygnięcia w tym ogłoszeniu.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU SPÓŁKA AKCYJNA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 006746410

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nowy Świat 6/12

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-400

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@arp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://arp.bip.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://arp.bip.gov.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostęp do sieci Internet

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e03a49c3-500d-4349-bcd2-b2b43ba9e3dc

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00517946

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00437299

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BAZ.263.14.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA: Podstawowe łącze internetowe – łącze światłowodowe.
Specyfikacja techniczna dotycząca podstawowej usługi dostępu do Internetu wg lokalizacji zawarta jest w Załączniku nr 3 do Umowy (Załącznik nr 4 do SWZ).
Lokalizacje:
1) ARP S.A. Centrala w Warszawie ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa;
2) Zespół Zamkowo – Parkowy w Krasiczynie, 37-741 Krasiczyn 179( lokalizacja pod ochroną konserwatora zabytków);
3) Fundacja Pro Arte et Historia, ul. Zamkowa 22, 39-450 Baranów Sandomierski (lokalizacja pod ochroną konserwatora zabytków);
4) Oddział ARP S.A. w Tarnobrzegu, ul. Zakładowa 30, 39-400 Tarnobrzeg – Machów;
5) Oddział ARP S.A. w Mielcu, ul. Partyzantów 25, 39-300 Mielec;
6) Oddział ARP S.A. we Wrocławiu Kobierzyce, ul. Wyścigowa 56e, 53-012 Wrocław;
7) Oddział ARP S.A. w Katowicach, ul. Mikołowska 100, 40-065 Katowice;
8) Oddział ARP S.A. w Radomiu, ul. Tarnobrzeska 9, 26-613 Radom

4.5.3.)Główny kod CPV

72400000-4 - Usługi internetowe

4.5.5.)Wartość części

250000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ II ZAMÓWIENIA: Zapasowe łącze internetowe – łącze radioliniowe lub 5G.
Specyfikacja techniczna dotycząca zapasowej usługi dostępu do Internetu w lokalizacji zawarta jest w Załączniku nr 3 do Umowy (Załącznik nr 5 do SWZ).
Lokalizacje:
1) Fundacja Pro Arte et Historia, 37-741 Krasiczyn 179;
2) Fundacja Pro Arte et Historia, ul. Zamkowa 22, 39-450 Baranów Sandomierski;
3) Oddział ARP S.A. w Tarnobrzegu, ul. Zakładowa 30, 39-400 Tarnobrzeg – Machów;
4) Oddział ARP S.A. w Mielcu, ul. Partyzantów 25, 39-300 Mielec;
5) Oddział ARP S.A. we Wrocławiu Kobierzyce, ul. Wyścigowa 56e, 53-012 Wrocław
6) Oddział ARP S.A. w Radomiu, ul. Tarnobrzeska 9, 26-613 Radom;

4.5.3.)Główny kod CPV

72400000-4 - Usługi internetowe

4.5.5.)Wartość części

70000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

92988 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

92988 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

92988 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NASK SA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9512421815

7.3.3)Ulica

11 Listopada 23

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-446

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

92988 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72400000-4Usługi internetowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72400000-4 (Usługi internetowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.