Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
180 365 zł
Umowa zawarta
26 września 2024
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 180 365 zł – 216 270 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy od dnia złożenia zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa rękawiczek do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łosicach (Łosice, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa rękawiczek do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach”, wybierając ofertę wykonawcy MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNA. Wartość umowy: 180 365 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
180 365 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNA (Kraków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 180 365,40 zł (umowę zawarto 26 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 180 365,40 zł do 216 270,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łosicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304585

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Słoneczna 1

1.5.2.)Miejscowość

Łosice

1.5.3.)Kod pocztowy

08-200

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@spzozlosice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spzozlosice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-94afc178-9a29-4a24-b8e4-065a93ea6f6b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa rękawiczek do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-94afc178-9a29-4a24-b8e4-065a93ea6f6b

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00517190

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00065234/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.13 Dostawa rękawiczek do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00472761

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPZOZ.ZP.242.19.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

146525,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: przetarg na dostawę rękawiczek do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

18424000-7 - Rękawice

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

180365,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

216270,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

180365,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 350967107

7.3.3)Ulica

ul. Heleny Modrzejewskiej 30

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-327

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

180365,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

18424000-7Rękawice
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
235 165 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
169 106 zł406 504 zł
Rozstęp międzykwartylowy
237 398 zł
Źródło próbki
CPV 18424000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
169 106 zł
Mediana
235 165 zł
Górny kwartyl
406 504 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łosicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łosice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 180 365 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 18424000-7 (Rękawice). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNA (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.