Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa osprzętu sieciowego dla BCU w dziedzinie informatyki i programowania w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 Elektronik w Zielonej Górze

Zamawiający Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 "elektronik" w Zielonej Górze (Zielona Góra, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa osprzętu sieciowego dla BCU w dziedzinie informatyki i programowania w Centrum…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 2 "ELEKTRONIK" W ZIELONEJ GÓRZE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 380785920

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Stanisława Staszica 2

1.4.2.)Miejscowość

Zielona Góra

1.4.3.)Kod pocztowy

65-175

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zseis.zgora.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zseis.zgora.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ba1b5dc8-85bc-4db3-91eb-ec51309151be

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00516740

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-09-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00449575

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie realizowane w ramach Projektu „Branżowe Centrum Umiejętności w dziedzinie informatyki i programowania w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 Elektronik w Zielonej Górze” finansowanego ze środków Europejskiego Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa osprzętu sieciowego dla BCU w dziedzinie informatyki i programowania w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 Elektronik w Zielonej Górze

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa osprzętu sieciowego dla BCU w dziedzinie informatyki i programowania w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 Elektronik w Zielonej Górze.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ dla wszystkich części.
3. Szczegółowe wymagania dotyczące warunków realizacji przedmiotu zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

32427000-2 - System sieciowy

3.10.)Dodatkowy kod CPV

44322200-5 - Złącza kablowe

44322000-3 - Akcesoria do okablowania

44322400-7 - Zaciski kablowe

31214100-0 - Przełączniki

32562000-0 - Kable światłowodowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

13P Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992845962

4.3.3.)Ulica

Tarnogajska 11-13

4.3.4.)Miejscowość

Wrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

50-512

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

162174,89 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00473360/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-09-25

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

162174,89 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32427000-2System sieciowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 "elektronik" w Zielonej Górze prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zielona Góra.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32427000-2 (System sieciowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.