Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
240 527 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1sukcesywne dostawy do siedziby Zamawiającego zestawów drenażowych wraz z akcesoriami dodatkowymi do operacyjnego leczenia wodogłowia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach
    Wartość umowy
    43 654 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2sukcesywne dostawy do siedziby Zamawiającego zastawek, drenów, łączników, prowadnic wraz z akcesoriami dodatkowymi do operacyjnego leczenia wodogłowia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i j
    Wartość umowy
    146 474 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3sukcesywne dostawy do siedziby Zamawiającego zastawek wraz z akcesoriami dodatkowymi do operacyjnego leczenia wodogłowia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach
    Wartość umowy
    50 399 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Termin uzupełnienia banku depozytowego10%Termin realizacji dostaw częściowych10%Termin uzupełnienia banku depozytowego20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

NZ.261.48.2024 Sukcesywne dostawy zestawów drenażowych wraz z akcesoriami dodatkowymi do operacyjnego leczenia wodogłowia.

Zamawiający Szpital Uniwersytecki Imienia Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z o.o. (Zielona Góra, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „NZ.261.48.2024 Sukcesywne dostawy zestawów drenażowych wraz z akcesoriami dodatkowymi do…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 240 527 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość umów
240 527 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 sierpnia 2024

    Termin ofert: 6 września 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    23 września 2024

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: IMC IMPOMED CENTRUM S.A. (część 1); Aesculap Chifa Sp. z o.o. (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 240 526,80 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL UNIWERSYTECKI IMIENIA KAROLA MARCINKOWSKIEGO W ZIELONEJ GÓRZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970773231

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zyty 26

1.5.2.)Miejscowość

Zielona Góra

1.5.3.)Kod pocztowy

65-046

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@szpital.zgora.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital.zgora.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/973863

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

NZ.261.48.2024 Sukcesywne dostawy zestawów drenażowych wraz z akcesoriami dodatkowymi do operacyjnego leczenia wodogłowia.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ecfb9d19-1874-44bd-9485-9ec5c095bad7

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00511699

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00476567

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

NZ.261.48.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

223556,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

sukcesywne dostawy do siedziby Zamawiającego zestawów drenażowych wraz z akcesoriami dodatkowymi do operacyjnego leczenia wodogłowia.
Szczegółowy opis przedmiotu
zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach

4.5.3.)Główny kod CPV

33184100-4 - Implanty chirurgiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33000000-0 - Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała

4.5.5.)Wartość części

40760,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

sukcesywne dostawy do siedziby Zamawiającego zastawek, drenów, łączników, prowadnic wraz z akcesoriami dodatkowymi do operacyjnego leczenia wodogłowia.
Szczegółowy opis przedmiotu
zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach

4.5.3.)Główny kod CPV

33184100-4 - Implanty chirurgiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33000000-0 - Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała

4.5.5.)Wartość części

135758 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

sukcesywne dostawy do siedziby Zamawiającego zastawek wraz z akcesoriami dodatkowymi do operacyjnego leczenia wodogłowia.
Szczegółowy opis przedmiotu
zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach

4.5.3.)Główny kod CPV

33184100-4 - Implanty chirurgiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33000000-0 - Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała

4.5.5.)Wartość części

47038 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

43653,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

43653,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

43653,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IMC IMPOMED CENTRUM S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1131208173

7.3.4)Miejscowość

warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

43653,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

146473,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

146473,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

146473,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aesculap Chifa Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7880008829

7.3.4)Miejscowość

Nowy Tomyśl

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

146473,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

50399,28 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

50399,28 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

50399,28 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aesculap Chifa Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7880008829

7.3.4)Miejscowość

Nowy tomyśl

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

50399,28 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33184100-4Implanty chirurgiczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Uniwersytecki Imienia Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zielona Góra.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 240 527 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33184100-4 (Implanty chirurgiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: IMC IMPOMED CENTRUM S.A. (warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.