Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
702 775 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług szkoleniowych w związku z realizacją projektu „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie kaliskim”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do S
    Wartość umowy
    602 775 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług szkoleniowych w związku z realizacją projektu „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie kaliskim”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do S
    Wartość umowy
    100 000 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena50%Koordynator – doświadczenie40%Kryterium społeczne zatrudnieniowe10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi społeczne dla uczestników projektu pn. „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie kaliskim”

Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krotoszynie (Krotoszyn, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi społeczne dla uczestników projektu pn. Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy…”, wybierając ofertę wykonawcy B-CONSULTING Bartłomiej Gębarowski. Łączna wartość umów: 702 775 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość umów
702 775 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 lipca 2024

    Termin ofert: 23 lipca 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 września 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma B-CONSULTING Bartłomiej Gębarowski za łącznie 702 775,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krotoszynie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250864391

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Floriańska 10

1.5.2.)Miejscowość

Krotoszyn

1.5.3.)Kod pocztowy

63-700

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.7.)Numer telefonu

62 722-88-91

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pcprkrotoszyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pcprkrotoszyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/951271

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi społeczne dla uczestników projektu pn. „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie kaliskim”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-87833257-3ad2-11ef-b37c-4e696a6d8c25

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00510116

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie kaliskim”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00411324

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.252.1.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

711000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług szkoleniowych w związku z realizacją projektu „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie kaliskim”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

85312320-8 - Usługi doradztwa

4.5.5.)Wartość części

607500 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług szkoleniowych w związku z realizacją projektu „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie kaliskim”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

63511000-4 - Organizacja wycieczek

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.5.)Wartość części

103500 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

465750,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

602775,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

602775,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

B-CONSULTING Bartłomiej Gębarowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8131667720

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

602775,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2029-06-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

100000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

312000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

100000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

B-CONSULTING Bartłomiej Gębarowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8131667720

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

100000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2029-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.