ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej na dz. nr 160 w Mielnie. Inwestycja z dofinansowaniem ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład. Edycja 3 PGR/2021/2601 Polski Ład.

Zamawiający Gmina Grunwald (Gierzwałd, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej na dz. nr 160 w Mielnie. Inwestycja z…”. Termin składania ofert minął 14 października 2024, 15:00. Planowany budżet: 940 000 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GrunwaldGierzwałd, Warmińsko-Mazurskie (powiat Ostródzki →)opublikowano 20 września 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
940 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
14 października 2024, 15:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    20 września 2024

    Termin ofert: 14 października 2024 15:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    15 listopada 2024

    12 ofert1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej na dz. nr 160 w Mielnie. Inwestycja z dofinansowaniem ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład. Edycja 3 PGR/2021/2601 Polski Ład.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 940 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail