Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przygotowanie i dostawa posiłków do Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Popowie

Zamawiający Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Popowie z siedzibą w Łowiczu (Łowicz, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przygotowanie i dostawa posiłków do Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Popowie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 355 583 zł
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Popowie z siedzibą w Łowiczu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001130176

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Poznańska 4

1.4.2.)Miejscowość

Łowicz

1.4.3.)Kod pocztowy

99-400

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.4.7.)Numer telefonu

46 837-63-05

1.4.8.)Numer faksu

46 837-63-05

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sppopow1@wp.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

popowsp.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8c0dd24a-2abf-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00504704

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-09-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00323872

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Przygotowanie i dostawa posiłków do Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Popowie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na przygotowaniu i dostawie posiłków do Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Popowie dla dzieci

- w wieku 3-6 lat do oddziałów przedszkolnych, - z klas I-VIII szkoły podstawowej 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do Projektu Umowy – Załącznika Nr 5 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

3.10.)Dodatkowy kod CPV

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-31

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ZAJAZD NON-STOP Magdalena Kotlarska

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

834-150-29-71

4.3.3.)Ulica

Zabostów Duży 48

4.3.4.)Miejscowość

Łowicz

4.3.5.)Kod pocztowy

99-400

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

461220,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00378681/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-09-04

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

355650,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
355 583 zł
Próbka: 93 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 855 zł668 277 zł
Rozstęp międzykwartylowy
472 422 zł
Źródło próbki
CPV 55321000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 855 zł
Mediana
355 583 zł
Górny kwartyl
668 277 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Popowie z siedzibą w Łowiczu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łowicz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.