Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
461 220 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2023
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Kryterium środowiskowe – dostawa produktów wyprodukowanych zgodnie z wymaganiami produkcji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowanie i dostawa posiłków do Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Popowie

Zamawiający Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Popowie z siedzibą w Łowiczu (Łowicz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowanie i dostawa posiłków do Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Popowie”, wybierając ofertę wykonawcy ZAJAZD NON-STOP Magdalena Kotlarska. Wartość umowy: 461 220 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
461 220 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZAJAZD NON-STOP Magdalena Kotlarska (Łowicz), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 461 220,00 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Popowie z siedzibą w Łowiczu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001130176

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Poznańska 4

1.5.2.)Miejscowość

Łowicz

1.5.3.)Kod pocztowy

99-400

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.5.7.)Numer telefonu

46 837-63-05

1.5.8.)Numer faksu

46 837-63-05

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sppopow1@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

popowsp.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8c0dd24a-2abf-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przygotowanie i dostawa posiłków do Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Popowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8c0dd24a-2abf-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00378681

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00323872

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

2.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na przygotowaniu i dostawie posiłków do Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Popowie dla dzieci

- w wieku 3-6 lat do oddziałów przedszkolnych, - z klas I-VIII szkoły podstawowej 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do Projektu Umowy – Załącznika Nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

461220,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

461220,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

461220,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZAJAZD NON-STOP Magdalena Kotlarska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

834-150-29-71

7.3.3)Ulica

Zabostów Duży 48

7.3.4)Miejscowość

Łowicz

7.3.5)Kod pocztowy

99-400

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

461220,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
359 197 zł
Próbka: 92 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 232 zł687 957 zł
Rozstęp międzykwartylowy
492 725 zł
Źródło próbki
CPV 55321000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 232 zł
Mediana
359 197 zł
Górny kwartyl
687 957 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Popowie z siedzibą w Łowiczu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łowicz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 461 220 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZAJAZD NON-STOP Magdalena Kotlarska (Łowicz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.