Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
486 784 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Wykaszanie Obręb Borki
    Wartość umowy
    51 143 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Wykaszanie Obręb Przerwanki
    Wartość umowy
    66 538 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Wykaszanie Obręb Węgorzewo
    Wartość umowy
    34 704 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Naprawa dróg Obręb Węgorzewo
    Wartość umowy
    334 398 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykaszanie podszytu i naprawa dróg leśnych w ramach bieżącego utrzymania w Nadleśnictwie Borki w 2024 r.

Zamawiający Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadlesnictwo Borki (Kruklanki, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykaszanie podszytu i naprawa dróg leśnych w ramach bieżącego utrzymania w Nadleśnictwie…”, wybierając ofertę wykonawcy Transkop Grzegorz Bukowski. Łączna wartość umów: 486 784 zł. Złożono 8 ofert.

Łączna wartość umów
486 784 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Transkop Grzegorz Bukowski za łącznie 486 783,57 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadlesnictwo Borki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790504881

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dworcowa 8A

1.5.2.)Miejscowość

Kruklanki

1.5.3.)Kod pocztowy

11-612

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

borki@bialystok.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.borki.bialystok.lasy.gov

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_borki

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Leśnictwo

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykaszanie podszytu i naprawa dróg leśnych w ramach bieżącego utrzymania w Nadleśnictwie Borki w 2024 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-19f2abfb-3726-4a4e-a85f-4717c91ee8fc

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00503502

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00462945

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

440996,88 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

395759,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 1 - Wykaszanie Obręb Borki

4.5.3.)Główny kod CPV

77312000-0 - Usługi usuwania chwastów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.5.)Wartość części

51143,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 2 - Wykaszanie Obręb Przerwanki

4.5.3.)Główny kod CPV

77312000-0 - Usługi usuwania chwastów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.5.)Wartość części

66538,08 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 3 - Wykaszanie Obręb Węgorzewo

4.5.3.)Główny kod CPV

77312000-0 - Usługi usuwania chwastów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.5.)Wartość części

34704,45 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 4 – Naprawa dróg Obręb Węgorzewo

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

44132000-4 - Elementy przepustów

14212000-0 - Granulaty, odłamki, kamień sproszkowany, otoczaki, żwir, kamień rozłupany oraz pokruszony, mieszanki kamienia, mieszanki piasku i żwiru oraz inne kruszywo

4.5.5.)Wartość części

334397,64 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

51143,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

58056,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

51143,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Transkop Grzegorz Bukowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8441470503

7.3.3)Ulica

Ogonki 16

7.3.4)Miejscowość

Węgorzewo

7.3.5)Kod pocztowy

11-600

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

51143,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

66538,08 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

78080,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

66538,08 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Transkop Grzegorz Bukowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8441470503

7.3.3)Ulica

Ogonki 16

7.3.4)Miejscowość

Węgorzewo

7.3.5)Kod pocztowy

11-600

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

66538,08 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34704,45 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

41844,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34704,45 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Transkop Grzegorz Bukowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8441470503

7.3.3)Ulica

Ogonki 16

7.3.4)Miejscowość

Węgorzewo

7.3.5)Kod pocztowy

11-600

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Pakistan

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

34704,45 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

334397,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

359676,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

334397,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Transkop Grzegorz Bukowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8441470503

7.3.3)Ulica

Ogonki 16

7.3.4)Miejscowość

Węgorzewo

7.3.5)Kod pocztowy

11-600

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

334397,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77312000-0Usługi usuwania chwastów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
260 148 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
147 231 zł375 215 zł
Rozstęp międzykwartylowy
227 984 zł
Źródło próbki
CPV 77312000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
147 231 zł
Mediana
260 148 zł
Górny kwartyl
375 215 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadlesnictwo Borki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kruklanki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 486 784 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77312000-0 (Usługi usuwania chwastów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Transkop Grzegorz Bukowski (Węgorzewo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.