Dostawa odczynników i surowic do badań z zakresu serologii grup krwi
Zamawiający Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa odczynników i surowic do badań z zakresu serologii grup krwi”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 608 877 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2648, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie
05 lutego 2021
Termin ofert: 17 lutego 2021 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
16 września 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000297715 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Józefa Hoene Wrońskiego 4 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Gdańsk |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 80-210 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL633 - Trójmiejski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48585204040 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | +48585204040 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | k.bielec@krew.gda.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.krew.gda.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-7d041b83-678e-11eb-86b1-a64936a8669f |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00501740 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-09-16 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00005613/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa odczynników i surowic do badań z zakresu serologii grup krwi |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Odczynniki monoklonalne: Anty-A 1000 ml , Anty-A – klon niż w pkt 1 1000 ml , Anty-B 1000 ml , Anty-B – klon inny niż w ww. pkt 3 1000 ml , Anty-A,B 10 ml , Anty-D nie wykrywający kat. VI (nie klon MS 201) 1000 ml , Anty-D (wykrywające kat. VI) 1000 ml , Anty-K 700 ml , Anty-C 400 ml , Anty-k 150 ml , Anty-c 400 ml , Anty-E 400 ml , Anty-e 400 ml , Anty-Cw 300 ml , Anty-Jka 300 ml , Anty-Jkb 300 ml , Anty-P1 200 ml , Anty-M 400 ml , Anty-N 400 ml , Anty-S 400 ml , Anty-s 400 ml , nty-Lea 120ml, Anty-Leb 100 ml , Anty-H 60 ml , Anty-A1 120 ml . Surowice/odczynniki: Anty-Kpa 50 ml , Anty-Kpb 2 ml , Anty-Lua 30 ml , Anty-Lub 20 ml , Anty-Fya 200 ml , Anty-Fyb 200 ml , Anty-Fyb - odczynnik monoklonalny anty-IgM 10 ml . Surowice : Surowica antyglobulinowa poliwalentna (odczynnik barwiony) 3000 ml. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33696100-6 - Odczynniki do klasyfikacji grupy krwi |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 33696200-7 - Odczynniki do badania krwi |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-05-05 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 36 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Proplasma Hilscher Trzciński Sp. Jawna |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 9512356354 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Ludwinowska 17K |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 02-856 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 406775,52 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2021/BZP 00053247/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-06-24 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 406775,52 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).