ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Remont stadionu gminnego w Siennicy

Zamawiający Gmina Siennica (Siennica, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Remont stadionu gminnego w Siennicy”. Termin składania ofert minął 1 października 2024, 12:00. Wadium: 2000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SiennicaSiennica, Mazowieckie (powiat Nowodworski →)opublikowano 16 września 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 299 916 zł
Wadium
2000 zł
Termin składania ofert
1 października 2024, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    16 września 2024

    Termin ofert: 1 października 2024 12:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    04 listopada 2024

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, okres gwarancji 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Remont stadionu gminnego w Siennicy.

  • 3

    RyzykoWadium: 2 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail