Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie oznakowania poziomego dróg powiatowych na terenie powiatu mieleckiego w 2024 roku;

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Mielcu (Mielec, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie oznakowania poziomego dróg powiatowych na terenie powiatu mieleckiego w 2024…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiatowy Zarząd Dróg w MielcuMielec, Podkarpackie (powiat Mielecki →)opublikowano 12 września 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 639 197 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zarząd Dróg w Mielcu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690587692

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Korczaka 6a

1.4.2.)Miejscowość

Mielec

1.4.3.)Kod pocztowy

39-300

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 175837521

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pzd.mielec.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pzd.mielec.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka organizacyjna samorządu powiatowego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cd724b63-12a8-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00496933

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-09-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00325161

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie oznakowania poziomego dróg powiatowych na terenie powiatu mieleckiego w 2024 roku;

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest odnowienie istniejącego oznakowania poziomego jezdni dróg powiatowych na terenie powiatu mieleckiego materiałami cienkowarstwowymi (farbą chlorokauczukową, odblaskową). W ramach poszczególnych rodzajów oznakowania przewiduje się wykonywanie znaków podłużnych – linii (głównie krawędziowych i segregacyjnych), znaków poprzecznych i uzupełniających (przejść dla pieszych, strzałek i innych elementów).
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera Rozdziale III niniejszego SWZ – zgodnie z Kosztorysem ofertowym – załącznik nr 1. Zadanie należy wykonać zgodnie ze Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – załącznik nr 2. Rozdziału III;
Zamawiający wymaga udzielenia na wykonane roboty okres gwarancji jakości na roboty budowlane w przedziale 10 - 15 m-cy;
2. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za należyte zabezpieczenie terenu robót i odpowiada za wszelkie szkody wyrządzone Zamawiającemu i osobom trzecim. Wykonawca zobowiązany jest do uporządkowania terenu po zakończeniu robót;
3. Przedmiot zamówienia nazywany jest w dalszej treści Specyfikacji Warunków Zamówienia „przedmiotem zamówienia”;
4. Realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, w tym w szczególności ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny, ustawie z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych oraz ustawie z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo budowlane;

3.9.)Główny kod CPV

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

60 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

DARKO Dariusz Drążkiewicz

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6411948778

4.3.3.)Ulica

ul. Zamenhofa 8/31

4.3.4.)Miejscowość

Ruda Śląska

4.3.5.)Kod pocztowy

41-706

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

200000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00413826/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-09-02

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

199947,45 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233221-4Malowanie nawierzchi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
639 197 zł
Próbka: 864 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 147 zł1 612 748 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 307 601 zł
Źródło próbki
CPV 45233· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
305 147 zł
Mediana
639 197 zł
Górny kwartyl
1 612 748 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg w Mielcu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mielec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233221-4 (Malowanie nawierzchi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.