ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Miasta i Gminy Ryn poprzez wymianę opraw nieenergooszczędnych na nowe.

Zamawiający Gmina Ryn (Ryn, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Miasta i Gminy Ryn poprzez wymianę opraw…”. Termin składania ofert minął 26 września 2024, 12:00. Wadium: 12 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RynRyn, Warmińsko-Mazurskie (powiat Giżycki →)opublikowano 12 września 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 298 805 zł
Wadium
12 000 zł
Termin składania ofert
26 września 2024, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena50%Gwarancja50%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    12 września 2024

    Termin ofert: 26 września 2024 12:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    06 grudnia 2024

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia ulicznego w Rynie poprzez wymianę opraw nieenergooszczędnych na nowe.

  • 2

    ZakresSzczegółowe warunki zamówienia i wymagania techniczne znajdują się w dokumentacji dostępnej na platformie Logintrade.

  • 3

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail