Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
156 210 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2024
Okres realizacji
14 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 156 210 zł – 179 514 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie projektanta (Dz) - (opracowanie dokumentacji projektowych dla których uzyska20%Doświadczenie projektanta (Dp) - (opracowanie projektów budowlanych budowy/rozbudowy/przeb20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji dla zadnia pn.: Rozbudowa DW nr 171 wraz z budową przepustu w m. Stary Chwalim

Zamawiający Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich (Koszalin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji dla zadnia pn.: Rozbudowa DW nr 171 wraz z budową przepustu w m.…”, wybierając ofertę wykonawcy Pracownia Projektowa PROJBUD Jarosław Matuszak. Wartość umowy: 156 210 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zachodniopomorski Zarząd Dróg WojewódzkichKoszalin, Zachodniopomorskieopublikowano 11 września 2024
Wartość umowy
156 210 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Pracownia Projektowa PROJBUD Jarosław Matuszak (Inowrocław), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 156 210,00 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 156 210,00 zł do 179 514,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

1.3.)Oddział zamawiającego

ZZDW Koszalin

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330961132

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szczecińska 31

1.5.2.)Miejscowość

Koszalin

1.5.3.)Kod pocztowy

75-122

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zzdw@zzdw.koszalin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zzdw.koszalin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zzdw.ezamawiajacy.pl/pn/ZZDW/demand/165867/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie drogami

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji dla zadnia pn.: Rozbudowa DW nr 171 wraz z budową przepustu w m. Stary Chwalim

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eefe36e3-870c-42d1-ab5a-5958abfa07f1

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00494524

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00401749

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZZDW-6.3810.132.2024.8.9

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji dla zadania pn. Rozbudowa DW nr 171 wraz z budową przepustu w m. Stary Chwalim. 2. Zawartość dokumentacji objętej zamówieniem

1) projekty budowlane wraz z decyzją o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej; 2) projekt wykonawczy; 3) kosztorys inwestorski, przedmiar robót, SST; 4) decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach wraz z raportem o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko (jeżeli będzie wymagana); 5) dokumentacja geotechniczna warunków posadowienia obiektów budowlanych; 6) materiały i czynności związane z pozyskaniem nieruchomości (działki po podziale przeznaczone pod pas drogowy drogi wojewódzkiej); 7) projekt stałej organizacji ruchu z zatwierdzeniem; 8) projekt organizacji ruchu na czas budowy z zatwierdzeniem; 9) stabilizacja nowych granic w terenie wraz z przyjęciem przez PODGiK operatów z robót geodezyjnych (działki po podziale przeznaczone pod pas drogowy drogi wojewódzkiej); 10) opracowanie całości w wersji elektronicznej (płyta CD oraz nośnik pamięci USB). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Rozdziale C i E SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości

71313000-5 - Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego

71351220-1 - Geologiczne usługi doradcze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

156210,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

179514,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

156210,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Pracownia Projektowa PROJBUD Jarosław Matuszak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5561468772

7.3.3)Ulica

Poznańska 36

7.3.4)Miejscowość

Inowrocław

7.3.5)Kod pocztowy

88-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

156210,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71322000-1Usługi inżynierii projektowej w zak…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
244 199 zł
Próbka: 68 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
110 500 zł381 883 zł
Rozstęp międzykwartylowy
271 383 zł
Źródło próbki
CPV 71322000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
110 500 zł
Mediana
244 199 zł
Górny kwartyl
381 883 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koszalin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 156 210 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71322000-1 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Pracownia Projektowa PROJBUD Jarosław Matuszak (Inowrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.