Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa drogi powiatowej nr 1783 S w miejscowości Irządze polegająca na budowie chodnika.

Zamawiający Gmina Irządze (Irządze, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa drogi powiatowej nr 1783 S w miejscowości Irządze polegająca na budowie…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina IrządzeIrządze, Śląskieopublikowano 11 września 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 331 876 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA IRZĄDZE

1.2.)Oddział zamawiającego

Irządze 124, 42-446 Irządze

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 151398712

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

124

1.4.2.)Miejscowość

Irządze

1.4.3.)Kod pocztowy

42-446

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@irzadze.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.irzadze.bip.jur.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-954096f9-23dc-11ef-a500-1a0072d5d2bd

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00494191

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-09-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00354926

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa drogi powiatowej nr 1783 S w miejscowości Irządze polegająca na budowie chodnika.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
„Przebudowa drogi powiatowej nr 1783 S w miejscowości Irządze polegająca
na budowie chodnika”.
Zadanie swoim zakresem obejmuje:
- rozebranie nawierzchni bitumicznej gr. 8 cm,
- wywóz i utylizacja gruzu,
- roboty ziemne,
- wykonanie koryta pod chodnik i zjazdy wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża,
- wykonanie dolnej w-wy podbudowy z kruszywa kamiennego na chodniku (10 cm) i wjazdach (15 cm)
- wykonanie górnej w-wy podbudowy z kruszywa kamiennego na chodniku i wjazdach (5 cm)
- wykonanie nawierzchni chodnika i zjazdów z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm,
- ustawienie obrzeży betonowych 8x30 i krawężników 15x30 na ławie betonowej,
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie podbudowy emulsją asfaltową szybko-rozpadową w ilościach zgodnych
z PN tj. 0,8 kg/m2,
- w-wa wiążąca z betonu asfaltowego AC 16W na bazie asfaltu 50/70 wg WT-2 z 2010 - KR 2, gr. 4 cm,
(rozjazd)
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie nawierzchni emulsją asfaltową szybko-rozpadową w ilościach zgodnych
z PN tj. 0,5 kg/m2,
- w-wa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S, na bazie asfaltu 50/70 wg WT-2 z 2010 - KR 2 gr. 4 cm, (rozjazd)
- humusowanie wraz z plantowaniem podłoża

3.9.)Główny kod CPV

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

60 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakład Budowlano-Drogowy ADAM TRZEPIZUR

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 150990756

4.3.3.)Ulica

SZKOLNA

4.3.4.)Miejscowość

KROCZYCE

4.3.5.)Kod pocztowy

42-425

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

93339,80 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00422969/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-09-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

93339,80 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111000-8Roboty w zakresie burzenia, roboty…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
331 876 zł
Próbka: 97 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
200 000 zł772 357 zł
Rozstęp międzykwartylowy
572 357 zł
Źródło próbki
CPV 45111· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
200 000 zł
Mediana
331 876 zł
Górny kwartyl
772 357 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Irządze prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Irządze.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111000-8 (Roboty w zakresie burzenia. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.