„Remont zbiornika wodnego nr 2 służącego małej retencji w centrum miejscowości Wólka Skotnicka”
Zamawiający Gmina Aleksandrów (Aleksandrów, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont zbiornika wodnego nr 2 służącego małej retencji w centrum miejscowości Wólka…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4461, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
19 kwietnia 2024
Termin ofert: 6 maja 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
17 czerwca 2024
12 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
10 września 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Aleksandrów |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 590648072 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Aleksandrów 39B |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Aleksandrów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 26-337 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL713 - Piotrkowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | ug@gmina-aleksandrow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.aleksandrow.bip.gmina.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-13bda781-fe27-11ee-b81b-aebd110f5279 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00492842 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-09-10 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00293449 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Remont zbiornika wodnego nr 2 służącego małej retencji w centrum miejscowości Wólka Skotnicka” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na realizacji zadania pn.: „Remont zbiornika wodnego nr 2 służącego małej retencji w centrum miejscowości Wólka Skotnicka”. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania remontu zbiornika wodnego oznaczonego w dokumentacji projektowej jako zbiornik wodny nr 2 poprzez wykonanie m.in. remontu zbiornika nr 2, remontu mnicha wodnego, remontu ogrodzenia a także zagospodarowania terenu wokół zbiornika. Zamawiający wymaga aby przedmiot zamówienia wykonany był z materiałów Wykonawcy. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w załącznikach do SWZ, tj.: Dokumentacji projektowej stanowiącej Załącznik nr 11 w zakresie prac dotyczących zbiornika wodnego nr 2, Przedmiarze robót stanowiącym Załącznik nr 12 do SWZ, Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, stanowiącej Załącznik nr 13 do SWZ (dalej: „STWiOR”). |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45247270-3 - Budowa zbiorników |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45244000-9 - Wodne roboty budowlane 45000000-7 - Roboty budowlane 45112330-7 - Rekultywacja terenu 90720000-0 - Ochrona środowiska 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-06-13 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 60 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Usługi Wielobranżowe "ZBROH" Piotr Zbroszczyk |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 290942390 |
| 4.3.3.) | Ulica | Pielaki 18 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Mniów |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 26-080 |
| 4.3.6.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 152520,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00369459/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-07-26 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 152520,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →