Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
262 359 zł
Umowa zawarta
9 września 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 262 359 zł – 290 034 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa oleju opałowego lekkiego do ośrodka GDDKiA „DROGOWIEC” w Pokrzywnej, 48-267 Pokrzywna 64, począwszy od 01.10.2024 r. przez 24 miesiące lub do wyczerpania kwoty umowy

Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Opolu (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oleju opałowego lekkiego do ośrodka GDDKiA „DROGOWIEC” w Pokrzywnej, 48-267…”, wybierając ofertę wykonawcy EUROSPED PALIWA Sp. z o.o. Wartość umowy: 262 359 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
262 359 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 sierpnia 2024

    Termin ofert: 26 sierpnia 2024 08:40
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 września 2024

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EUROSPED PALIWA Sp. z o.o. (Bytom), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 262 359,00 zł (umowę zawarto 9 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 262 359,00 zł do 290 034,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail