Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Doposażenie placów zabaw na terenie miasta Augustowa

Zamawiający Gmina Miasto Augustów (Augustów, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Doposażenie placów zabaw na terenie miasta Augustowa”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miasto AugustówAugustów, Podlaskie (powiat Augustowski →)opublikowano 9 września 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 737 819 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Augustów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790670817

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Młyńska 35

1.4.2.)Miejscowość

Augustów

1.4.3.)Kod pocztowy

16-300

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@urzad.augustow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.um.augustow.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cae38314-05fc-11ef-b81b-aebd110f5279

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00489497

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-09-09

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00306483

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Doposażenie placów zabaw na terenie miasta Augustowa

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamierzenia jest dostawa i montaż elementów placu zabaw na os. Południe w Augustowie.
WYPOSAŻENIE PLACU ZABAW :
1. Drabinka pozioma z linarium – 1 sztuka (WYMIARY - 249 x 363 cm
Strefa bezpieczeństwa – 550 x 663 cm
Powierzchnia strefy bezpieczeństwa- 28 m²
Wysokość całkowita – 162 cm
Wysokość swobodnego upadku – 152 cm
Ilość użytkowników- 8
Dostępność części zapasowych - TAK
Przedział wiekowy - 3-12)
2. Huśtawka podwójna – 1szt (WYMIARY – 197 x 345 cm
Strefa bezpieczeństwa – 750 x 307 cm
Powierzchnia strefy bezpieczeństwa – 24m2
Wysokość całkowita – 251 cm
Wysokość swobodnego upadku – 132 cm
Ilość użytkowników - 2
Dostępność części zapasowych - TAK
Przedział wiekowy - 1-12)
3.Koparka do piaskownicy – 1 sztuka (WYMIARY - 34 x 140 cm
- Strefa bezpieczeństwa 550 x 550 cm
- Wysokość całkowita 115 cm
- Wysokość swobodnego upadku 50 cm
- Ilość użytkowników 1
- Dostępność części zapasowych TAK
- Przedział wiekowy 3-12)
4. Piaskownica – 1 sztuka (WYMIARY – 271 x 271cm
Strefa bezpieczeństwa – 571x 571cm
Wysokość całkowita – 30cm
Wysokość swobodnego upadku – 30 cm
Ilość użytkowników – 12
Przedział wiekowy – 1-7 lat)
Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

3.10.)Dodatkowy kod CPV

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-04

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-08-16

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

GRUPA MAGIC GARDEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

556279530

4.3.3.)Ulica

UL.DWORCOWA 52-54

4.3.4.)Miejscowość

INOWROCŁAW

4.3.5.)Kod pocztowy

88-100

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

58179,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00489471/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-08-02

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

58179,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

37535200-9Wyposażenie placów zabaw
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
737 819 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
364 945 zł879 308 zł
Rozstęp międzykwartylowy
514 363 zł
Źródło próbki
CPV 37535200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
364 945 zł
Mediana
737 819 zł
Górny kwartyl
879 308 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Augustów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Augustów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 37535200-9 (Wyposażenie placów zabaw). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.