Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
588 464 zł
Umowa zawarta
29 sierpnia 2024
Okres realizacji
7 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 588 464 zł – 638 034 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przedłużenie ważności posiadanych licencji oprogramowania ESET wraz z aktualizacją do wersji PROTECT Enterprise oraz dostawa nowych licencji oprogramowania ESET w wersji PROTECT Enterprise

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przedłużenie ważności posiadanych licencji oprogramowania ESET wraz z aktualizacją do…”, wybierając ofertę wykonawcy SuperSystem.pl Sergiusz Brzeziński. Wartość umowy: 588 464 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
588 464 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 sierpnia 2024

    Termin ofert: 12 sierpnia 2024 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2024

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SuperSystem.pl Sergiusz Brzeziński (Wrocław), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 588 463,98 zł (umowę zawarto 29 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 588 463,98 zł do 638 033,64 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000289012

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Borowska 213

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-556

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

paulina.liszyk@usk.wroc.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.usk.wroc.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.usk-wroc.logintrade.net

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przedłużenie ważności posiadanych licencji oprogramowania ESET wraz z aktualizacją do wersji PROTECT Enterprise oraz dostawa nowych licencji oprogramowania ESET w wersji PROTECT Enterprise

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4b5081e1-727a-4cca-8e99-b64f8c83a95a

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00481983

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00225478/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.10 Przedłużenie wsparcia na eset antywirus wraz z upgrade lub wymiana systemu zabezpieczającego na inny

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00443365

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.242.210.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

509651,91 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedłużenie ważności posiadanych licencji oprogramowania ESET wraz z aktualizacją do wersji PROTECT Enterprise oraz dostawa nowych licencji oprogramowania ESET w wersji PROTECT Enterprise

4.5.3.)Główny kod CPV

48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

588463,98 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

638033,64 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

588463,98 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SuperSystem.pl Sergiusz Brzeziński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

151581161

7.3.3)Ulica

ul. Klecińska 125

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

54-413

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

588463,98 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48761000-0Pakiety oprogramowania antywirusowe…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 588 464 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48761000-0 (Pakiety oprogramowania antywirusowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SuperSystem.pl Sergiusz Brzeziński (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.