Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
299 700 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    299 700 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 21. Przedmiotem Część II zamówienia jest świadczenie usługi dowozu ucznia niepełnosprawnego do Zespołu Szkół Specjalnych w Ignacowie. Przewidywana pora dowozu: od 7.40 do 8.00. Przewidywaną porą odwozu są godziny popołudniowe. Zamówienie będ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%K(Z) – czas podstawienia pojazdu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół: Część I: 23 uczniów Część II: 1 uczeń

Zamawiający Gmina Mińsk Mazowiecki (Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół: Część I: 23 uczniów Część II: 1 uczeń”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 299 700 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki, Mazowieckie (powiat Miński →)opublikowano 3 września 2024
Łączna wartość umów
299 700 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 299 700,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Mińsk Mazowiecki

1.3.)Oddział zamawiającego

-

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582747

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Józefa Chełmońskiego 14

1.5.2.)Miejscowość

Mińsk Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

05-300

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.)Numer telefonu

25 75 62 500

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@minskmazowiecki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.minskmazowiecki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cfe8701d-ae15-4ca0-812a-32721d753e0a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół:
Część I: 23 uczniów
Część II: 1 uczeń

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cfe8701d-ae15-4ca0-812a-32721d753e0a

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00481931

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00012506/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.5 Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół

Część I: 23 uczniów Część II: 1 uczeń

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00432982

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.1.21.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Część I zamówienia jest świadczenie usługi dowozu uczniów niepełnosprawnych:
do Zespołu Szkół Specjalnych w Ignacowie (20 uczniów),
do Szkoły Podstawowej Nr 244 w Warszawie, ul. Hafciarska 80/86 (2 uczniów),
do Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stojadłach (1 uczeń);
Przewidywana pora dowozu: od 7.40 do 8.00.
Przewidywaną porą odwozu są godziny popołudniowe.
Zamówienie będzie realizowane w całym roku szkolnym 2024/2025.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

261791,48 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem Część II zamówienia jest świadczenie usługi dowozu ucznia niepełnosprawnego do Zespołu Szkół Specjalnych w Ignacowie. Przewidywana pora dowozu

od 7.40 do 8.00. Przewidywaną porą odwozu są godziny popołudniowe. Zamówienie będzie realizowane w całym roku szkolnym 2024/2025.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

65447,87 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

299700,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

299700,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

299700,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

USŁUGI PRZEWOZOWE PIOTR PIEŃKOWSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 710349090

7.3.3)Ulica

ul. Topolowa 37 lokal 12

7.3.4)Miejscowość

Mińsk Mazowiecki

7.3.5)Kod pocztowy

05-300

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

299700,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-02 do 2025-06-27

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie została złożona żadna oferta

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Mińsk Mazowiecki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mińsk Mazowiecki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 299 700 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: USŁUGI PRZEWOZOWE PIOTR PIEŃKOWSKI (Mińsk Mazowiecki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.