Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Mińsk Mazowiecki (w częściach)

Zamawiający Gmina Mińsk Mazowiecki (Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Mińsk Mazowiecki (w częściach)”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki, Mazowieckie (powiat Miński →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Mińsk Mazowiecki

1.2.)Oddział zamawiającego

-

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582747

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Józefa Chełmońskiego 14

1.4.2.)Miejscowość

Mińsk Mazowiecki

1.4.3.)Kod pocztowy

05-300

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.4.7.)Numer telefonu

257562500

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@minskmazowiecki.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.minskmazowiecki.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0106f735-e6d9-41f8-af26-96e35e46dff7

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410139

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00345757

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Mińsk Mazowiecki (w częściach)

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część B - modernizacja 147 szt. oświetlenia zewnętrznego na terenie Gminy Mińsk Mazowiecki w miejscowościach: Iłówiec, Nowe Osiny, Stara Niedziałka, Borek Miński, Brzóze, Żuków, Podrudzie oraz Zamienie
Zakres robót obejmuje wymianę „punkt za punkt” istniejących opraw typu sodowego na fabrycznie nowe, nieużywane i nieregenerowane, energooszczędne oprawy typu LED z modułem automatycznej redukcji mocy. Do obowiązków Wykonawcy należy również wymiana przewodów zasilających oprawy oraz bezpieczników, przeprowadzenie wymaganych prób i badań.

3.8.)Główny kod CPV

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

3.9.)Dodatkowy kod CPV

50232110-4 - Obsługa instalacji oświetlenia publicznego

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2026-08-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2026-10-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ENLED PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 525290129

4.3.3.)Ulica

ul. Kościelna 50

4.3.4.)Miejscowość

Mińsk Mazowiecki

4.3.5.)Kod pocztowy

05-300

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

100796,61 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2026/BZP 00398378/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-08-27

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Możliwość wykorzystania dotacji w pełnej wysokości.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

-zwiększono przedmiot zamówienia o wymianę 64 szt. opraw oświetleniowych;
-wydłużono termin realizacji do dnia 05.11.2026 r.;
-zwiększono wynagrodzenie łącznie do kwoty 144 680,77 zł

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

43884,16

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31520000-7Lampy i oprawy oświetleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Mińsk Mazowiecki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mińsk Mazowiecki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31520000-7 (Lampy i oprawy oświetleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.