Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
287 034 zł
Umowa zawarta
30 lipca 2024
Okres realizacji
od 2 września 2024 do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia autobusu zastępczego30%Wyposażenie pojazdów w klimatyzację10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi przewozu dzieci/uczniów do/ze szkół na terenie Gminy Mińsk Mazowiecki

Zamawiający Gmina Mińsk Mazowiecki (Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi przewozu dzieci/uczniów do/ze szkół na terenie Gminy Mińsk Mazowiecki”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Transportowe Przewóz Osób Bogdan Raniszewski. Wartość umowy: 287 034 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki, Mazowieckie (powiat Miński →)opublikowano 3 września 2024
Wartość umowy
287 034 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Transportowe Przewóz Osób Bogdan Raniszewski (Wyszków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 287 034,04 zł (umowę zawarto 30 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 września 2024 r. do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Mińsk Mazowiecki

1.3.)Oddział zamawiającego

-

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582747

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Józefa Chełmońskiego 14

1.5.2.)Miejscowość

Mińsk Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

05-300

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.)Numer telefonu

25 75 62 500

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@minskmazowiecki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.minskmazowiecki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3fe3117c-1e6c-4b42-83b1-9b14272a6ddd

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi przewozu dzieci/uczniów do/ze szkół
na terenie Gminy Mińsk Mazowiecki

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3fe3117c-1e6c-4b42-83b1-9b14272a6ddd

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00481856

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00012506/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Świadczenie usługi przewozu dzieci/uczniów do/ze szkół na terenie Gminy Mińsk Mazowiecki

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00424243

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.1.19.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozu dzieci/uczniów z miejscowości położonych na terenie Gminy Mińsk Mazowiecki do i z wymienionych poniżej placówek oświatowych:
- Szkoła Podstawowa w Brzózem - około 95 dzieci/uczniów,
- Szkoła Podstawowa w Hucie Mińskiej z/s w Cielechowiźnie – około 42 dzieci/uczniów,
- Szkoła Podstawowa w Janowie - około 268 dzieci/uczniów,
- Szkoła Podstawowa w Mariance - około 143 dzieci/uczniów,
- Szkoła Podstawowa w Starej Niedziałce - około 47 dzieci/uczniów,
- Szkoła Podstawowa w Stojadłach - około 21 dzieci/uczniów,
- Szkoła Podstawowa w Zamieniu - około 43 dzieci/uczniów.
Przewidywana łączna liczba dzieci/uczniów objęta zamówieniem to 659.
Dowóz odbywać się będzie na podstawie imiennych biletów miesięcznych, których cena jednostkowa nie ulegnie zmianie przez cały okres realizacji zamówienia (Załącznik do Formularza ofertowego).
Do zakupu biletów miesięcznych dla dzieci/uczniów mają zastosowanie przepisy ustawy z dnia 20 czerwca 1992r. o uprawnieniach do ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego (t.j. Dz.U. z 2024r. poz. 380).
Zamawiający zastrzega możliwość wymogu wprowadzenia na linię obsługującą Szkołę Podstawową w Zamieniu dodatkowego kursu w przypadku wprowadzenia zajęć w systemie zmianowym.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

287034,04 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

287034,04 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

287034,04 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Transportowe Przewóz Osób Bogdan Raniszewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550350180

7.3.3)Ulica

ul. Janusza Korczaka 12

7.3.4)Miejscowość

Wyszków

7.3.5)Kod pocztowy

07-200

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

287034,04 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-02 do 2024-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Mińsk Mazowiecki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mińsk Mazowiecki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 287 034 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Transportowe Przewóz Osób Bogdan Raniszewski (Wyszków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.